Info, které byste měli vědět o Luně ZDE × Příběh 'Příští generace' ZDE × Chceš být SB? ZDE × POVINNĚ KAŽDEJ! KLIK :D

OUR RPC FAN CLUB
Picture editter:

Příští generace 8

20. května 2012 v 18:35 | Luna-chan |  Povídky na pokračování

PG 8 - Tak trochu dál

Ahoj lidi.. Takže... (prokřupne si klouby na prstech u rukou a odchašle si) Jelikož jsem už dlouuuuhou (až předlouhou dobu) nepsala a Doragon už je z toho úplně na prášky, tak jsem se jí rozhodla udělat radost tím, že zase něco napíšu... Ikdyž se mi do toho zrovna dvakrát nechce. ( ˘ ___˘ )" A ještě něco. Narozdíl ode mě Doragon píše jak střihnutá, tak něco málo (hodně) přeskočím... Takže za tohle se fakt omlouvám, ale nechce se mi to všechno zase psát... (-____-) ... Takže.. Jedůů..


"Luna-chaaaan!!!" Postava vykřikující mé jméno se proti mně rozeběhla s rozevřenou náručí.
"Kya! Víš, jak jsi nám chyběla? Nic neříkej, protože určitě nevíš." Stříbrovlasá dívka mě sevřela v pevném objetí a mně se velice špatně dýchalo.
"Doragon, dusím se, mám dojem, že vypustím duši." Hekla jsem a doufala, že mě pustí. Omluvila se a opravdu mě pustila na zem, protože jsem špičkama nohou skoro nedosáhla na zem.
"Vítej zpátky, Luna-chaan." Usmála se na mě dívka s modrýmy vlasy ve dvou culíčcích po obou stranách hlavy. Od Ayi to znělo tak roztomile, že jsem z toho vzdychla a řekla skvostné 'KAWAII'.
"Ale, ale ale, kdopak se nám to vrátil?" Přiskočil k nám rudovlasý kluk v 'tykadlem' - ano, byl to třetí člen našeho týmu 7, Reno.
"Ahoj, Reno." Usmála jsem se a zamávala jsem na něj. Pamatujete, jak jsem říkala, že se mi Reno líbí? vše přestalo, když se nám přiznal, že je homosexuál. Opravdu mě to zaskočilo, ikdyž se to dalo předpokládat podle jeho upnutého oblečení.
" Je dobře, že jsi se vrátila," dodal, " už mi neměl kdo zašívat trenky. Doragon to zašila jenom třema stehama a to jaksi nešlo."
"No jo, porád." odflákla ho Doragon a mávla na něj rukou.
"Koukám, že sis zařídila nový oblečení. Sluší ti to takhle, když máš do toho ty krátký vlasy." Pochválila mi vzhled Aya a zvedla palec. Ti dva také přitakali a sjeli mě pohledem.
"Díky moc, vám to taky moc sluší." plácla jsem to autmaticky, ale když jsem se podívala pořádně, tak jsem si také všimla pár změn na mých přátelích. Doragon se zvětšil hrudník, Renovi začala růst jeho vysněná bradka a Aya-chan byla čím dál tím roztomilejší. Nejvíc jsem se pohledem zastavila u Rena a Doragon si toho očividně všimla.
"Jooo, kamarádko, kdybys viděla, jak chodil s kapesníčkama přilepenýma na tý bradě. Magor se totiž začal holit jenom tak, ikdyž tam nic neměl. Jenomže jak to s žiletkou neuměl, tak byl pořezanej a teklo z něj krve jak z vola." Musela jsem se smát, když mi to Dor vyprávěla, natož jakým stylem to vykládala..
".. Fakt že jo. A Kakashi ho pak s tou žiletkou učil zacházet, no to byla podívaná, ti povím.." Mávla rukama, chytla se za břicho a začala se hlasitě smát.
"Jen si to znovu představím a chce se mi brečet smíchem, HAHAAA!" Skoro si z toho sedla na bobek, jak se smála. Nadruhou stranu, Reno se vůbec nesmál, ba naopak. Jeho pohled namířený na náramě se bavící Doragon vypovídal, že ji jednoho krásného dne zamorduje holýma rukama.
"A nebyla jsi tu na Kakashiho narozeninách, to byla taky škoda." Řekla po chvíli Aya, aby změnila téma.
"Jo, já vím, musím mu ještě dodatečně popřát, nebude to vypadat tak blbě, že ne, když je to tak opožděný?" Optala jsem se a čekala na názor svých kamarádů. Všichni zakývali hlavou.
"Vždyď je teprve 19. a měl je 15. - to mi připomíná, že ti ve stejný den bylo 13, co?" Vzpomněla si Doragon a najednou se ke mě všichni tři nahrnuli a přáli mi 'Vše nejlepší'. Velmi mě to potěšilo, myslela jsem si, že zapomněli.
"Taky pro tebe něco máme, ale nechali jsme to u Dor a už jsme pro to nestačili zajít." Poškrábal se na hlavě Reno a koukl se na Dor. Chvíli bylo trapné ticho.
"Co je?" Opřela se do Rena Dor a nahodila 'xycht'.
"To měla bejt narážka, abys běžela pro ty dárky. TEĎ." Založil ruce vbok a naklonil se nad ni,protože už byl značně vyšší.
Sedli jsme si do Ichiraku a čekali na Dor, než dorazí. Když přiběhla, položila to na stůl.
"No, tak šup, rozbaluj!!" Křikla natěšeně Aya a ti dva začali skandovat 'ROZBAL, ROZBAL!' Usmála jsem se a dala se do rozbalování.
V zelené taštičce byl plyšáček pejska s náramkem okolo packy. Poznala jsem, že je to od Dor, protože na náramku byla placka s našim znakem 'CHLEBA SE SALÁMEM'. Měla jsem z toho radost, protože to sama vyrobila. Náramek se skládal střídavě z modrých a bílých korálků.
V bílé taštičce s kytičkami se povaloval průhledný lak na nehty s kvězdičkami. Bylo to od Ayi-poznala jsem to, protože když jsme se před mým odchodem procházeli po obchodech a ve vytrýně byl tenhle lak. Poděkovala jsem a strčila jsem si ho do zadní připínací tašky.
Třetí taška byla větší a docela napěchovaná. Když jsem jí otevřela, trochu to se mnou zamávalo.Podívala jsem se na Rena. Ten se jenom blbě culil a prstem ukázal na tašku.
" To je ode mě." prohlásil pyšně.
"To mi došlo." Prohlásila jsem potichu a koukala na roztrhané kalhoty a špinavé trenky.
"To to nemůžeš strčit mámě, aby ti ty trenýrky vyprala?"Prohrabovala jsem se v té skládce hadrů a špíny a kupříkladu vytáhla červené trenky se srdíčkama.
"Máma mě už s tím poslala do háje, že mi to prát nebude, tak jsem počkal, až se vrátíš a že bys mi to ztřeba vyprala."
Pořád se culil jako blbeček a já si jenom povzdechla.
"No co s tebou mám dělat.." než jsem odložila tašku, Reno mi řekl, že pod tím vším něco je. Prohrábla jsem ji pořádně a našmatala zase látku, ale ne klučičí. Vyvalila jsem oči a cítila jsem, jak se mi do obličeje lije všechna krev z těla. Celá rudá jsem vytáhla krajkovou podprsenku světle modré barvy a černým lemováním.
"Děláš si ze mě legraci?" Hodila jsem po něm vražedný pohled.
"jestli ti nebude, půjdu vyměnit." Vůbec mě neposlouchal a vypadal, že má radost z toho, jak jsem z toho v rozpacích. Doragon a Aya se začaly smát a řekli, že od něj dostaly to samé, jen v jiných barvách - Doragon v zelené s černým lemováním a Aya fialovou s bílým. Ta informace mě docela uklidnila. Poděkovala jsem mu a koukala na čtvrtý balíček.
"Od koho je tohle?" Oprala jsem se a ukázala na krabičku.
"To tu máš od Kakashiho, chtěl ti to dát, než jsi odešla, ale nestihl to, měl nějakou misi, tak mi to svěřil, abych ti to předal, až se vrátíš." Odvětil Reno a vypil obsah misky s rámenem.
"Jů, Luno, otevři to!" Křikla na mě Aya a Doragon jí koukala přes rameno.
Natáhla jsem se pro bílou krabičku s červenou mašlí a s cedulkou, na které bylo napsáno 'Yamakoto-chan'
Otevřela jsem jí a uvnitř byl náhrdelník s nějakou šupinou černé barvy.
"Jůůůůůůů!" Doragonina dolní čelist byla najednou pod židlí. Má moc ráda draky a tak ji to docela oslovilo.
"Puč mi to!!" Doragon mi to vzala z ruky a prohlížela si tu šupinu, která byla veliká asi pět centimetrů široká a deset centimetrů dlouhá. Měla tvar kapky a o její špičku by se dalo slušně popíchat.
"Takový lesklý....." Viděla jsem, jak se Doragon lesknou oči, tak jsem jí to radši sebrala dřív, než přívěšek stačila vyndat z krabičky. Zaklapla jsem krabičku a strčila si to k laku na nehty a ostatním věcem. Tašky jsem složila a vzala do ruky. Zaplatila jsem svůj rámen a rozhodla jsem se odejít.
"Ty už jdeš?" Optala se Aya.
"Jo, musím ještě něco zařídit. Ještě jednou děkuju vám třem za dárky."
"Jdeš za Pacashim?" Zeptala se jenom tak Dor.
"Jo, musím mu popřát." Dala jsem se do kroku.
"A zeptej se na tu šupinu. Kakashi nikdy nikomu nedává nic jenom tak bez důvodu." Ozval se za mnou ještě Reno.
To jsem taky měla v plánu..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Doragon Doragon | Web | 20. května 2012 v 19:20 | Reagovat

EPICKÝ!!!
Kamarádko já tu KVETLA!! NEž jsi něco napsala konečně!!!!! xD
HIP HIP HURÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!! xDDD !!!

2 Taka Ito Taka Ito | E-mail | Web | 20. května 2012 v 19:41 | Reagovat

TT-TT jako vždy, úžasné *šťastná, že je další díl* bez tebe bych nežila.. :D

3 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 20. května 2012 v 19:50 | Reagovat

[1]: xDD Hai,hai :DDD Díky:D

[2]: Uso, uso ^///^ Arigatou ^^

4 Aya Aya | E-mail | Web | 20. května 2012 v 20:11 | Reagovat

Wohouu!!!!!!!! To bylo žjuva! já se tu rozplývala *-* a ty trenky! =DDDDD umírám, =DDDD prej máma mi to už nechce prát =DDDDDDDDD

5 Saskie Saskie | E-mail | Web | 21. května 2012 v 18:34 | Reagovat

xDD úplně legendární!!! no prostě SUGOIII!!!! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama