Info, které byste měli vědět o Luně ZDE × Příběh 'Příští generace' ZDE × Chceš být SB? ZDE × POVINNĚ KAŽDEJ! KLIK :D

OUR RPC FAN CLUB
Picture editter:

PUNK se vrací do hry 9

26. listopadu 2011 v 19:41 | Luna |  Povídky na pokračování

PUNK 8


Byla jsem totálně hotová. Nevěděla jsem, jak se mám chovat. Koutkem oka jsem skozorovala, jak se Doragon tváří a seznamuje se s mým sousedem. Čekala jsem, kdy se na mě otočí a já se mu budu muset představit. Musím se uklidnit, nesmí na mně být vidět nervozita.
"Kakashi, tyhle dvě jsou tady nový. Zakecali jsme se s nimi a vypadají, že jsou na pohodu.." Prohlásil už podnapilý Yamato a chytnul Dor kolem ramen. Jeho prst na mě ukazující naznačoval chvíli, které jsem se tak trochu obávala.
"Tohle je Luna-chan." Usmál se a stále svíral Doragon v objetí, té se to už ale moc nezdálo a vycouvala. Její výraz v obličeji mu říkal, že je zadaná, a že už by měl brzdit jak s pitím, tak s přibližováním se k ní.
Zahnala jsem poslední známky obav a strachu a otočila se na Kakashiho. Ten mi věnoval též svůj pohled.
"My už se tak trochu známe." Prohlásil a i pod maskou, kterou nosil přes dolní půlku obličeje, mu byl vidět letmý úsměv.
Asuma pohlédl na svého kamaráda Jounnina... Zřejmě mu nebylo jasné, jak to myslel.
"Jakto, znáš?" Svraštil nechápavě obočí a poposunul si cigaretu v ústech k druhému koutku.
"Máme byty hned vedle sebe. Viděl jsem jí včera v okně." Odpověděl hlasem, který jsem doposud neslyšela. Sedl si vedle Yamata a Doragon a povídal si s námi.

Po chvíli nervozita odezněla úplně, a já si s Kakashim-san mohla povídat bez toho, aniž by se mi třásl hlas. Přišel mi v pohodě a přátelský. I ta jeho maska překrývající jeho nos a ústa mi nevadila. Úplně jsem ji přestala vnímat.
"Aaa, ty jsi taky ninja?" Zptal se mě, když se zrovna protahoval. Doragon, která už byla opilejší víc, než já, stačila odpovědět za mě.
"Tahle? a ninja? HA! Nebuďte vtipnej, vždyď ta nedohodí míčkem ani 30 metrů!" Vyprskla a smála se, až sjela z lavičky pod stůl.
"No tak to zase kecáš... Ale fakt, že ninja nejsem." Usmála jsem se trochu a strčila si do pusy další cigaretu. Na to Kakashi i Yamato reagovali stejně-popokašláním. Jejich výrazy také vypovídaly o tom, že se jim kouř z cigaret hnusí.
"Co?" Vyhekla jsem drze a koukla na ty dva. Na to mi začali oba vysvětlovat, že jsem na tabák mladá a že bych s tím měla seknout. Má odpověď vypadala jednoduše-zvednutý prostředníček. Doragon se začala s Asumou smát. Asuma proto, že nikdy neviděl nikoho, kdo by setřel tyto dva bývalé členy ANBU a Doragon proto, že už mě prostě znala a taky kvůli tomu, že viděla vyděšený výraz těch dvou, sedících vedle ní.
V klidu jsem si v koutě pokuřovala a pak mě něco docela zaskočilo.
"CO TO..! JSTE NORMÁLNÍ?!" Vykřikla jsem a vykulila oči smaragdové barvy.
"Já ti říkal, že mi to leze na nervy.." Odpověděl důležitě Kakashi a típl mou cigaretku do popelníku, který ležel kousek přede mnou. Nevěřícně jsem pozorovala táhnoucí se cigaretový kouř ke stropu a v mých očích se začaly objevovat první konožské slzy /Konoha to namida xD/
"Ne, tohle na mě neplatí! Znám tě teprve jeden večer a už jsi vykouřila půl krabičky. Tímhle tempem zemřeš ještě dřív, než stačíš dospět." Sedl si zpátky na své místo. Byla jsem před výbuchem. Krev se ve mě vařila a Dor to spozorovala..
"O-ou, tohle není dobrý... KRYJTE SE!!!" Zakřičela na celou hospodu a zalítla pod stůl. Yamato pokrčil rameny a vlítl za ní, Asuma nejspíše ucítil ten přetlak ve mně, protože si sbalil cigarety, rychle hodil peníze na pult a utekl úplně pryč. Jediný Kakashi sledoval mou reakci. Později zřejmě litoval.
"...ty....!" Procedila jsem skrz zuby, "ty budeš... LITOVAT!!!!" Kakashi se lekl. Přelítla jsem stůl a povalila ho na zem.
Začala jsem ho škrtit. Jedno jediné mi bylo divné.. Proč se nevzpírá?... Vztek ze mě už vyprchal a já si všimla, že má zavřené oči. Klečela jsem na něm, ale jeho krk už jsem nesvírala.
"Hey-....." Pleskla jsem ho po tváři -NIC. Dor s Yamatem vylezli zpod stolu a sledovali, o co GO.
No to ne, on se ani nehne!... V duchu jsem zpanikařila. Je vůbec vpohodě? Je přeci blbost, abych ho skolila jenom tak, když je to jeden z nejlepších ninjů. Rozhlédla jsem se kolem a zjistila jsem, že už tam naštěstí skoro nikdo není, krom hostinského a jednoho mladého páru, sedícího v odlehlé části hostince. Oddychla jsem si, že tu není moc svědků, kteří by mě mohli třeba žalovat a pokračovala jsem ve zkoumání Kakashiho-san. Pomaloučku jsem se přiblížila k jeho obličeji, abych zjistila jestli dýchá, jestli jsem mu třeba nevyrazila dech (xD)... Když jsem byla tak blízko u něj, ucítila jsem vůni jeho vlasů... Totálně mě to odzbrojilo. Nevnímala jsem nic okolo, jenom tu vůni. V mé hlavě se ta vůně ztvárnila do barevných třpytek poletujících kolem mě. Některé mi vlítly do nosu a já jsem chtěla pšíkat, ale nemohla jsem... třpytky voněly jako mořský vzduch a tak jako studěly do nosu, jako čerstvě napadnutý sníh...Vychutnávala jsem si tu vůni, zavřela jsem oči..... A PAK TA KLEC SPADLA!!!
Probrala jsem se ze snění, ležela jsem na zádech a na mě klečel Kakashi.
"Jo tak ty se chceš prát, jo? No, to je jiná... Ale tady ne. Venku." Pustil mi ruce, které mi držel za mou hlavou a vstal. Kývl hlavou směrem ven do té tmy a já pochopila, že tohle je výzva. Dor s Yamatem se na sebe divně koukly a povzdechli si. Koukám, že se z nich stali docela dobří kámoši.
Následovala jsem Kakashiho ven ze dveří. Zdá se, že to bere vážně a to mě ještě více znepokojovalo. Abych pravdu řekla, měla jsem DOST bobky z toho, že mi dá takovou nakládačku, že se tejden nebudu moct hejbat. Připomínal mi mýho tátu - budiž mu země lehká. Kakashi se postavil na konec uličky a já jsem byla asi 3 metry od něj.
"Řekneme si pravidla. Abys to měla jednodušší, nesmí se používat ani ninjutsu, ani genjutsu, pouze TAIJUTSU."
"Jo, to je od vás hezký, já totiž ty dvě ani neumim." Odpověděla jsem drze.
"Okey. Další pravidlo je, že ti nikdo v souboji nemůže pomáhat. Ani mně ne." Pokračoval, jako bych vůbec nic neřekla.
Prokřupla jsem si klouby na rukou zaujala mou bojovou pozici. Byla jsem si DOST nejistá, ale přesto jsem z boje nechtěla ustoupit.


Boj začal. Rozeběhl se proti mně a já skoro nestačila uhýbat jeho kopancům a úderům. Byl sakra rychlej. Moc dlouho to asi nevydržim, takže tenhle boj nebude trvat dlouho. Když jsem měla dostat ránu mířenou do obličeje, prohla jsem se v zádech a udělala přemet dozadu. Měla jsem štěstí, že jsem jako malá chodila do gymnastického kroužku, do kterého mě zapsala Doragon. Později jí musím za to poděkovat.
Asi po třech minutách, které mi přišly jako hodina, jsem už ztrácela síly. V tu chvíli mě cosi napadlo. Něco, s čím bych mohla vyhrát, ikdyž je tu šance jen z 30%.
Rozeběhla jsem se ke svému protivníkovi s napřaženou paží, jako že mu jednu vlepim přímo do xychtu. Když jsem byla už úplně u něj, chránil si obličej. A to bylo to, v co jsem doufala. Rychle jsem shromáždila všechnu zbylou sílu do pravé nohy.
Ano, nakopla jsem Kakashiho-san do slabin. Zřejmě to nečekal, protože se nevyhnul mému záludnému výpadu. Padl na kolena a zabožil své ruce mezi nohy. Vydal tichá sten bolesti a já si uvědomila, že tenhle zápas jsem vyhrála.
Vítězně jsem se otočila na Doragon s Yamatem ve dveřích hostince a oni nevěřily vlastním očím. Kulhala jsem si to k nim, když v tom se mi začala motat hlava. Zřejmě z toho, jak jsem dostala pár pořádných pecek do hlavy. Snažila jsem se to rozchodit, ale do toho se mi začal mlžit obraz před očima a poté už byla jenom tma. Podlomily se mi nohy a já padala k zemi. Naštěstí pád nebyl tak tvrdý, protože jsem cítila, jak mě někdo včas chytil... Podle hlasu, který jsem uslyšela poté, než jsem omdlela, jsem poznala, že to byl Kakashi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Doragon Doragon | 26. listopadu 2011 v 21:23 | Reagovat

KYAAAA!!!! to byl nádhernej díl. NAprosto dokonalej. /žasnej. nemám slov brácho ♥♥♥ dalšííí plosíím ^^ ♥

2 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 26. listopadu 2011 v 23:16 | Reagovat

[1]: okey. :) A děkujííí :)

3 Aya Aya | E-mail | Web | 28. listopadu 2011 v 8:18 | Reagovat

Souhlasím s Dor! naprosto dokonaléé *-* protstě miluju ten příběh =D *-* a Kakashi dokonalost sama o sobě. Luni já ci další *-* protsím prosím smutně koukám, ale když toho máš ve škole moc nevadí, nechci na tebe tlačit =)) *-*

4 Izzy , Luna Izzy , Luna | 28. listopadu 2011 v 10:57 | Reagovat

[3]: Arigatou, Aya-chan ^^ no, budu se nsažit, já mám rozepsaný další dílek, a až se dneska vrátím domů, tak to dopíšu :))

5 Aya Aya | E-mail | Web | 28. listopadu 2011 v 17:25 | Reagovat

[4]: Senzační! tak to se těším *-* Jupí =)) ´=DD

6 Taka Ito Taka Ito | E-mail | Web | 28. listopadu 2011 v 17:54 | Reagovat

WÁÁ!!!!! Dokonalé!!!!! Šup sem s dalším dílem :D

7 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 28. listopadu 2011 v 20:33 | Reagovat

[5]: xD uups, nestihla xD xD ale fakt se budu snažit, to dopsat co nejrychleji,.. makám na slohovce na češtinu. je to dost makačka. -.-"

[6]: Ooo, děkuji ti :)) a jasně, zamakám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama