Info, které byste měli vědět o Luně ZDE × Příběh 'Příští generace' ZDE × Chceš být SB? ZDE × POVINNĚ KAŽDEJ! KLIK :D

OUR RPC FAN CLUB
Picture editter:

PUNK se vrací do hry 5

16. září 2011 v 20:23 | Luna |  Povídky na pokračování

PUNK 5V noci mi byla trochu zima, zapomněla jsem zavřít okno. Chjo, snad z toho nenastydnu. Taky mi ještě dneska není moc dobře, ještě se aklimatizuju. To je humus, třeští mi hlava! Položila jsem si ruku na hlavu a pevně zavřela oči. Deka neležela na mně, ale na zemi vedle postele. To je bordel, pak se divim, jak mi je zima... Snad jsou na tom Nowaki s Dor líp než já, páč tohle je fakt otřesný. A to jsem měla naplánovanejch tolik věcí. Například projít si to tu a seznámit se s novými lidmi. Musim to nějak překonat, nemůžu celej den jenom ležet v posteli....To přeci nejde..
S přemáháním jsem vstala a oblékla se do něčeho normálního. Obvyklá skládaná mini sukně , síťované punčochy a roztrhané modré tričko to jistily. Trochu se mi motala hlava, když jsem se oblíkala, ale tak... vydržet se to dalo. Hned jak jsem se dooblíkla, opláchla jsem si hlavu studenou vodou, vyčistila si zuby a na xycht si namalovala obličej. Poté jsem vyrazila do vesnice pro něco k jídlu, protože když jsem proluftovala ledničku, nic tam nebylo. Když jsem zamykala a nandavala si boty, viděla jsem kolem sebe projít toho týpka od vedle. Ani se nerozhlídl a šel k východu. Následovala jsem ho, ale když jsme vyšli z vchodových dveří, naše cesty se rozdělily. Přemýšlela jsem o tom, jak budu hrát s 'mladýma a neklidnýma' tady v Konoze. Bude to děsný! NEbo ne, děsný, ale.... Nikdy jsem takhle na veřejnosti nehrála. Když nepočítám mladšího bratra. Vtom jsem do někoho vrazila. Nekoukala jsem pořádně na cestu.
"Oy! dávej bacha a koukej na cestu." Nadával nějaký kluk s černými vlasy svázanými ve vysokém culíku. Podívala jsem se na něj. Hodil po mě výraz typu 'Ti cizinci jsou vážně nevychovaní' a podal mi ruku.
"Čau, já jsem Shikamaru z klanu Nara a jsem zdejší ninja." No konečně se tu někdo představuje normálním stylem. Z těch úklon už mě začínaly bolet záda. Podívala jsem se mu do očí a také jsem se představila.
"Luna Yamakoto, uprchlík, nejsem ninja, hraju v kapele, jsem tu na dovolený..." Teda, nejsem, ale ostatní z party si to myslí...
"No, je mi potěšením... Odkud jsi? Z Ameriky? Máš zajímavý přízvuk." Zkoumal mě pohledem od hlavy až k patě a já mu mezitím odpovídala na otázky.
"No, nejsem z Ameriky, ale z Evropy. Zatím se jen japonštinu učím, moc ji nechápu..." Uculila jsem se, odkašlala jsem si a popotáhla. Shikamaru ke mě natáhl ruku s kapesníkem a úsměv mi oplatil.
"Arigatou..." poděkovala jsem mu s ucpaným nosem. Musela jsem si držet dlaň před nosem, protože mi z nosu visela celkem dlouhá nudle. Ale dlaň nebyla nic platná, protože než jsem si stačila vzít ten kapesník, už jsem ji měla někam po kolena.
Shikamaru z toho měl hroo už znou srandu, tak se začal smát.
"No páni, koukám, že nejsi nějak ve svý kůži, co?" Smál se pořád a připleskl mi kapesník na obličej.
"Jo jo. 'BIG SOPL-NO JUTSU' je moje specialita" Utřela jsem si nos, zatroubila jsem si a srčila si kapesník do kapsy.
"Kolik ti je?" Optal se mě po nějaké době ticha mladý ninja.
"v září mi bylo 17." Odvětila jsem trochu otráveně, poněvadž toto číslo se mi hnusilo. Podle mě mi nosilo dokonce smůlu.
"HEEE?!" Podivil se a znovu se na mě podíval. "o neni možný! Vůbec na to nevypadáš! Typoval bych tě na 15." To jako fakt mi typoval 15? lidi mi normálně říkaj, na jakou vejšku chodim, jak si myslí, že mi je už po dvacítce.
"Jo? Tak to blahopřeju, jsi první, kdo mi ubral na věku." usmála jsem se na něj.
Když jsem mu sdělila, že jdu na nákup, tak se zděsil a už chtěl utýct. Ale pak jsem se opravila, že jdu do sámošky a to už šel se mnou. Po cestě jsme si povídali o všem možným. O našich kulturách, politice, o zvycích, o lidech a tak dále... Hodně jsme se nasmáli, hlavně když doško na politiku (Jo jo, je to tu v Čechách v tomhle ohledu strašný xP). Vešli jsme spolu do jednoho obchodu s potavinami hned vedle místní knihovny, kde jsem viděla tu nejdivnější holku, co jsem kdy potkala. Vlasy růžový, hrudník skoro žádnej a přes ŽLUTÝ TRIKO MĚLA NATAŽENEJ ČERVENEJ NÁTĚLNÍK!!! Kdo to kdy viděl? Ta holka nemá absolutně vkus pro módu! Ještě ktomu modrá sukně! No to mě stáhni z kůže a zapečeť mě do ní, tohle je hrůza... Ještě horší však byl kluk nalepený na vnitřní straně výlohy samoobsluhy, který na ní koukal a slintal. Abych pravdu řekla, měl docela modru, ale když mu bledý kluk s černými vlasy poklepal na rameno, blonďákův výraz se změnil na normální a už to byl celkem hezkej kluk. Ikdyž. Ten vedle něj byl hezčí.... A co víc, ten VEDLE NĚJ BYL JEŠTĚ HEZČÍ!.... OMG!
"Nowaki?!!!" Vykřikla jsem a utíkala směrem k třem klukům.
"Ah, Luno! Co ty tady? Zrona jsem měl v plánu za tebou s Dor zajít." Nastavil ruku na náš obvyklý pozdrav a já jeho pozdrav přijala. Ikdyž jsem máchala tou rukou ve vzduchu jako blázen, pořád jsem měla oči přilepený na dvou klucích. Ne že bych jimi byla okouzlená, to zase ne, ale chtěla jsem, aby Nowakimu došlo, že když se s nimi baví on, že by mě měl představit. Parťákovi to zřejmě došlo a začal se seznamováním.
"Luno, tohle je Naruto a Sai. Sai, Naruto, tohle je moje kámoška Luna." Pozve
dla jsem pravačku, na které jsem měla srovnané prsty do znaku metalu. "Hey-yo." Pozdravila jsem a splašeně se pak rozhlížela kolem sebe.
"A kde je Doragon? Kdes ji nechal?"
"Jo, ta je v hudebních potřebách, chce si tu pořídit nový paličky na bicí." Ukázal za sebe, kde přes ulici stál obchod se dřevěnou obří kytarou nad dveřmi.
"Aha...." Kývla jsem a když se tak stalo, Shikamaru se zjevil za mnou. byl o něco málo nižší než já, ale nebylo to moc poznat. Nowaki se podíval na něj, pak na mě a zvedl jedno obočí.
"Jo, sorry, tohle je Shikamaru. Shikamaru, tohle je můj parťák Nowaki."
"Ahaaa! Tak na toho jsi křičela." Uvědomil si a natáhl k Nowakimu ruku.
"Tak ty zdravíš po našem..." Usmál se Blonďák z mý party a také podal ruku černovlasému ninjovi.
Shinakaru se jenom usmál a než jsem se nadála, už se se mnou rozloučil, že jde s Narutem a Saiem trénovat do lesa.
Mávla jsem na něj a otočila se zpátky k Nowakimu.
"Dor už je viděla?"
"Jo, a dá se říct, že z toho blonďáka byla dost hotová. Prej hezčího kluka neviděla." Poslední větu řekl trochu uraženě.
"Hey, hey. třeba to myslela tak, že kromě tebe, třeba je Naruto hned na druhym místě" Poplácala jsem ho po rameni a začala se smát.
"Moc se nesměj! Neni to vtipný... Takhle si dělat p*del z vlastního kámoše! Víš, co, táhni.." Šťouchnul do mě loktem ze srandy a já to brala jako výzvu. Vytáhla jsem ho z krámu a začala se s nim na ulici kamarádsky prát. Když vylezla Dor s nějakou holkou, tak na nás koukala jako vyjevená.
"Dor, pomoz mi s nim! Má páru!" Křičela jsem na ní, když mi Nowaki seděl na zádech, kroutil mi nohou a tahal za jeden culík.
Doragon jen pokrčila rameny, podala krabičku holce vedle ní a už utíkala k nám.
JO! Moje záchrana, už to bude v pohodě. Ta bolest zkončí! Ale to jsem si opravdu jenom myslela. Dor se nad námi zastavila, chvíli vražedně koukala a pak nahodila PSYCHO úsměv a prokřupla si klouby.
"Já vam dám, začínat bitku beze mě...." Já a Nowaki jsme se na ní koukali jako bysme ji nechápali. Uvědomili jsme si to až když na nás skočila s výkřikem: "JERONIMAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!". Pak jsme se vážně leklli. Začala bitka nás tří dohromady. V tu nás ale někdo odtrhával od sebe.
"Kotetsu-san? IZUMO?" Podívala jsem se na ty dva vražedně. Koukla jsem se na Dor a Nowakiho a kývli jsme na sebe. Než se ty dva stačili zeptat, tak se stali obětí našeho útoku.
"HROMADNÁ BITKAAAAAAAAAAAA!!!!" Vykřikl Nowaki a začal bušit do Palmovýho mužíčka.
"Pomoooooooc!!!" Vykřikli ty dva naráz a pak to začalo. Přidal se i nějaký týpek s tlustým obočím a s účesem typu KASTROL, potom jeho dvojník o něco mladší a holka, která vyšla z krámu společně s Doragon.
"Zbláznili jste se? Co si sakra myslíte?!!!!" V tu ránu nastalo ticho. Všichni jsme spozornili.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Doragon Doragon | 16. září 2011 v 20:54 | Reagovat

"JERONIMÁÁÁÁ!!" To jistí :D twlééé :D Další další :D :D

2 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 17. září 2011 v 8:27 | Reagovat

[1]: xD

3 Sakura Haruno Sakura Haruno | Web | 18. září 2011 v 0:01 | Reagovat

husté další další další :D

4 Taka Ito Taka Ito | E-mail | Web | 18. září 2011 v 14:36 | Reagovat

ÚŽASNÉ!!!! Další!!!!

5 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 18. září 2011 v 17:55 | Reagovat

[4]:

[3]:  jo joooo ^^ xD

6 Aya Aya | Web | 21. listopadu 2011 v 7:58 | Reagovat

heh! no ty woe =DD tohle byl snad nejlepší díl =DD Luni 'BIG SOPL-NO JUTSU' =DDD heh to jsi zabila =DD a ten konec? o tom ani nemluvím, prej hromadná bitka =DDDDD jo! Miluju Punk se vrací do hry! -*-*

7 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 22. listopadu 2011 v 21:31 | Reagovat

[6]: Ježkovi vooči *-* děkuju moooc ^^ fakt strašně moc děkuju. :)) moc si toho vážim ^^ LOL xD No jono, BIG SOPL NO JUTSU... xD xD xD heh.. to byly chvilky. :) fakt děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama