Info, které byste měli vědět o Luně ZDE × Příběh 'Příští generace' ZDE × Chceš být SB? ZDE × POVINNĚ KAŽDEJ! KLIK :D

OUR RPC FAN CLUB
Picture editter:

Punk se vrací do hry 4

1. září 2011 v 22:55 | Luna |  Povídky na pokračování

PUNK 4
"Konichiwa, Tsunade-sama" Pozdravila jsem v úkloně nejvyšší osobu Konohy. Až když jsem pozdravila jako slušná holka, uklonili se i moji společníci, Doragon s Nowakim.
"Konichiwa. Kotetsu, co se děje?" Otázala se vyspělá žena za stolem.
"Tito lidé nám nalhávají, že mají povolení k vstupu do naší vesnice. Máme dojem, že jsou to špioni z jiné země." Odpověděl poslušně Palmový mužíček a hodil po náš vražedný a znechucený pohled. Otočil se zpět na Pátou, až když se začala strašlivě nahlas smát.
"C-co se děje, hokage-sama?" Izuma také nechápal, z čeho má jeho nadřízená takovou srandu.
"Tohle že jsou špioiii??? HA! Kotetsu, ty mě vážně dokážes pobavit při každé příležitosti." Stále se smála jako vyšinutá a když jsem se podívala za sebe, Dor to vyloudilo taky úsměv na tváři. Věděla jsem, na co myslí. Nemohla si představin nás tři jako tajný špiony z jiné vesnice. Abych se přiznala, taky mi to přišlo trochu k smíchu... Já bych nemohla být špion ani za toho nejdelšího tréningu. Když se Tsunůmade dosmála a otřela si slzičky, vysvětlila těm dvoum nekňubům, že nejsme vůbec neškodní, že jsme jen na dovolené a chceme poznat život ninjů. Taky že tu nejspíše budeme hrát nějaké písničky zítra večer, že bude nějaká párty či co a že by byla ráda, kdybychom tam něco zahráli. Poslední větu jsem si opakovala v hlavě. Jako my? na veřejnosti? hrát? Mě se klepaly nohy i při Mitsurim, tak jak mám zvládnout Konožský obyvatelstvo? CO?! Ale koukám, že Dor a její šamstr to berou v pohodě. Copak nemají ani trochu trému? no, jestli nemají, tak jsem si jistá, že to přijde až budeme muset hrát. A pokud ne, sním vlastní fusekle!
"Takže nám tvrdíte, že jsou neškodní, že jsme jim měli věřit už od začátku? Opravdu?" Optal se ještě jednou Izuma aby měl stoprocentní jistotu, že si z něj Tsun-sama jenom nedělá špumprnágle.
"Ano, Izumo, je to v pořádku. Zaveďte se jo jejich bytů, už jsem jim tu zařídila 3 pokoje."
"HAI!" odvětili oba dva najednou ale Nowaki do toho skočil.
"Em, nerad se nějak vměšuju, ale stačí pokoje dva. jeden pro mě a pro mou přítelkyni a jeden tady pro zelenoočko." usmál se a ukázal na mě. Při tý přezdívce se mi naježila ofina vztekem.
"Jaký zelenoočko?? Dej si jí!" Vlátla sem na něj.
"Ale, aleee-..."
"Řikam ti, Dej si jí nebo ti pomůžu!" Už jsem si protahovala ruce a prokřupala klouby na prstech, že mu jednu vlepim, ale Nowaki si jí dal sám.
"Eště.." Poručila jsem mu.
"Za co? stačí jednou ne?" Odporoval o hlavu a půl vyšší blonďák a hladil si ránu na hlavě. Skoro ani nedořekl a už mu ode mě přistála druhá.
"Dobřeee nech mě bejt, už jsem v klidu." Snažil se mě dostat spátky do normálnosti a trošku se mu to povedlo. Ale jak jsem tak koukala, Dor neměla zrovna velkou radost z toho, že jí mlátím její drahou polovičku. Tak jsem na níhodila výraz GOMENNASAI, Dor-chan a usmála se.
"Dobrá, budete mít spolu ten dvojlůžkový a ...ty....no..."
"Yamakoto. Luna Yamakoto." pomohla jsem jí.
"Jasně. Ty budeš mít ten jednolůžkový hned u skály Kágů. Souhlasíš?"
"Hai. Wakarimasu." Odpověděla jsem, uklonila se a já a moji kamarádi jsme následovali tu bandu pošuků.
"Proč si mě uhodila? Co se ti na přezdívce 'Zele-...."
"Dokončíš větu a dáš si jí znova." Koukla jsem na něj vražedně a Dor mě od něj odtrhla.
"Dooost proboha to já mám tady roli praštěnýho!" Srovnala nás do latě a zvědala střídavě jedno obočí a pak druhé. Tomu jejímu výrazu jsme propukli ve smích. Dor totiž byla královna mimiky. Měla v záloze tolik různých obličejů, že by se s tím mohla zapsat do Guinessovky. OPRAVDU! NEKECAAAM!
"Tak jdete, nebo tu budete takhle nečinně stát jako Kyuubiho snídaně?" Napomenul nás jeden z maníků od hlídačů.
"Kdo je kyuubi?" Otázala se Dor.
"Ne, kdo, ale co... Je to liščí démon s devíti ocasy."
"Whooooo..." vydali jsme udiveně ze sebe všichni tři.
"A to je jako nějakej váš bůh, nebo je to doopravdický?" Optala jsem se.
"Je to opravdový zapečetěný démon v jednom člověku." Odpověděl znovu Kotetsu a Izuma ho hned sundal.
"Nemůžeš jim všechno vyžvatlat."
"Ok, ok...."
Celou cestu k bytům nikdo nepromluvil. Nejprve jsme odvedli Nowakiho s Doragon k nim do jejich bytu, páč to bylo blíže, a poté ukázali byt, ve kterém budu bydlet, mně. Byl to nádherný a útulný byt. Jedna místnost byla vlastně 2 in 1, neboli dva v jendom. Protože kuchyň byla propojená s obývacím pokojem. Hned u vchodových dveří napravo vedl vchod do oné místnosti (oválná pracovna xD) a vedle toho byla místnůstka se sprchovým koutem a vanou a Velikým zrcadlem přes celou jednu zeď.
"Ložnice je támhle vzadu za obývákem."
"Jasně, dík." poděkovala jsem, sundala si černý kabátek a hodila ho bez míření na věšák u dvěří.
"A... Omlouváme se, že jsme vám nevěřili. Ale naše povinnost je dávat majzla na neznámý lidi. Jestli chápeš. Kdyby něco, tak řekni, pomůžem." oznámil Palmový mužíček a usmál se. Připadal mi v tu chvíli hrozně roztomilej. To číííroooo!!.. jeeeeee.... ^^
"Jasně, děkuju."
"Tak mi půjdem, dělej, Kotetsu pohni!" Vytrhnul ho Izuma a zdálo se, že Kotetuovi se moc nechce. Ale potom ho Izumo odtáhl ven a ještě než zabouchl dveře, hodil po mě klíče.
"Tak zatim zdar!" Rozloučila jsem se a shodila ze sebe špinavé hadry, skočila do sprchy a převlékla se do čistého. Pak jsem otevřela okno v ložnici a sedla si na parapet. Už byl skoro večer a já jsem sledovala ten krásný západ slunce. To oranžovo-červené světlo krásně dopadalo na skály hokágů. Rozhlídla jsem se kolem sebe, protože jsem zaslechla nějaký rámus jakoby asi z vedlejšího bytu. Že bych měla tak hlučný sousedy? Z okna na mě vykoukla malá holčička s černými vlasy a krásně modrýma očkama. Byla tak roztomila. Pousmála jsem se na ní, ale zřejmě se lekla, takže hned zase zmizela v bytě a zavřela za sebou okno. Opřela jsem se o okenici a dala ruce za záda. Nechala jsem ten vítr, ať si hraje s mýma zrzavýma vlasama. Rozpustila jsem si culíky, protože už mě z nich bolela hlava. To je lepší. Oddychla jsem si a znovu jsem uslyšela nějaký rámus od vedle, ale tentokrát z druhé strany. Když jsem koukala, kdo vylezl z okna ven, údiv mě dostal do sedu. Ob jedno okno na levo vylkoukl ten stříbrovlasej maník v masce. Neměl už na sobě tu zelenou vestu, ani košili s dlouhými rukávy. Vlasy měl volně hozený, protože je nedržela modrá čelenka. Na těle měl jen černý nátělník navazující na masku a černé tříčtvrťáky. Seděl tam, jednu nohu z okna svěšenou, druhou nohu pokrčenou a jedl něco z misky. Prohlížela jsem si ho od hlavy až k patě. Páni, jak je namakanej. No teda, to by Dor koukala, ta je na tohleto úplně ujetá. Zpozoroval mě. Když se na mě podíval, všimla jsem si, že před levé zavřené oko má jizvu. Nejspíš válečný zranění, pomyslela jsem si. Asi po pěti vteřinách zírání jsem se chystala zalízt dovnitř. Okno jsem nechala otevřené, ale šla jsem si lehnout, protože jsem byla dost unavená. Ráno skočim za Nowakim a Dorčou a prolítnem si to tu.


Tak co? líbí? ^^
Komenty, please :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaký Naruto Team?

Team 7 78.9% (15)
Team 10 5.3% (1)
Team 8 5.3% (1)
Gaara,Temari,Kankurou 10.5% (2)

Komentáře

1 Doragon Doragon | 1. září 2011 v 23:09 | Reagovat

Jéé ^_^ víš co?.. těšim se (esli teda.. :? ) se Dor setká s Narutem.. ♥_♥ :D :D
DALŠÍÍÍ!!!

2 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 1. září 2011 v 23:18 | Reagovat

[1]: si piiiš že setká!!!! xD

3 Taka Ito Taka Ito | E-mail | Web | 2. září 2011 v 19:46 | Reagovat

ÚŽASNÉ!!!! DALŠÍ!!!!

4 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 4. září 2011 v 14:20 | Reagovat

[3]: oo, děkuji ^^

5 Sakura Haruno Sakura Haruno | Web | 12. září 2011 v 16:03 | Reagovat

Jasné další díl a co nejrychlej

6 Aya Aya | Web | 21. listopadu 2011 v 7:45 | Reagovat

ááá nádherné *-* jak jsem to četla, tak jsem si vzpomněla na to tvoje RPC jak Luna věšela prádlo a po domě proběhl Kakashi =DDD prostě nádherný dílek *-* prej Pošuci =D

7 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 22. listopadu 2011 v 21:28 | Reagovat

[6]: xD xD děkujííí ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama