Info, které byste měli vědět o Luně ZDE × Příběh 'Příští generace' ZDE × Chceš být SB? ZDE × POVINNĚ KAŽDEJ! KLIK :D

OUR RPC FAN CLUB
Picture editter:

Punk se vrací do hry 3

31. srpna 2011 v 20:54 | Luna |  Povídky na pokračování

PUNK 3
"Tyyy vole a pak kdo je tu neschopnej.. Už tři hodiny jdeme v kruhu."
"Nesmysl! Kolem tohohle stromku jsme ještě nešli... Tak si nevymejšlej."
"Em, miláčku, ty víš, že jsem vždycky za všechno s tebou, ale tentokrát souhlasím s Lunou."
"Dor, vytrhni mu tu věc, já se podivam" Ano, dámy a pánové, ztratili jsme se a né mou vinou! Zase za to může pan 'všechno-vim-všude-jsem-byl'. Kdyby mi ten Iphone dal, tak by se nám to nestalo. Každej ví, že já mám orientaci dobrou a Dor taky, ale zrovna ta chytrá věcička se musela dát takovýmu tupci jako je Nowaki. S kytarou na zádech jsem mu jenom potichu nadávala a Doragon převzala akci 'Cesta k cíli'.
"No, měli jsme jít na západ. Ale teď už to nestihnem, takže budeme muset přespat tady v lese." nakoukla jsem do mapy a souhlasila, ale až p otom, co mi došlo, co právě má kamarádka řekla, jsem ztuhla a rozklepala jsem se.
"Spát....tady......v tom...... pustym lese?....... TY SEŠ CVOOK, NEEE?!" ¨Začala jsem jančit, tahat se za culíky a běhala kolem do kola, dokud jsem nezakopla o kořen stromu.
"HA! Tenhle kořen za všechno může! Vytrhat všechny kořeny! Některej z nich bude určitě bude takzvaný 'Bludný kořen' a jestli to nebudou kořeny, tak to budou šutry. a jestli to nebudou šutry tak to bude mech!" Asi jsem se opravdu zbláznila, ale abych se přiznala, neměla jsem ráda vadry, protože jsem měla strach z divokejch zvířat a z lesů všeobecně.
Oba tam na mě jenom tak koukali jako na blázna. A víte vy co, ani se jim nedivím, protože kdybych byla oni, tak bych na sebe taky takhle koukala.
"Takže to chceš jako říct, že kvůli tobě musíme rozorat celej les a pak jít dál? Blázen Bába!" ťukala si na čelo Stříbrovlasá a nevěřícně kroutila hlavou.
"eem... jo? anebo ne. stačí ty kořeny, tak šum pomozte mi někdo, ono to neni tak lehký!" Zběsile jsem zyčala rvát kořeny z lesní půdy a křičela u toho bojové pokřiky jako má Xena. Když jsem vyrvala 2 kořeny a chystala se vrhat na další, Nowaki mě chytil pevně za ruce a Doragon za nohy. Vzpírala jsem se se kroutila, jako bych byla svázaná svěrací kazajkou ale bylo mi to prd platný, protože oni dva měli dohromady sílu větší jak Herkules. To mi teď došlo, proč má Dor už asi 6. bicí tenhle rok. Tou svojí silou přesměrovanou do paliček roztrhla blány bicích. Musim si na ní dát majzla, aby mě jednou nepřetáhla, by to asi pak hodně bolelo.. auvajs... No nic, zpátky k věci... Když jsem uslyšela výhružku od Dor, že mě přivážou k 'Bludným kořenům' železným provazem, který čirou náhodou Doragon pořád tahala u sebe, a že mě nechají na pospas divé zvěře, jsem se uklidnila. Opravdu jsem nechtěla skončit v žaludku nějakého Grizzliho, pokud v Japonsku nějací medvědi vůbec jsou. A kdyby ne v medvědím, tak vlci jsou tu určitě a velcí divočáci taky.
"Pojď rozdělat oheň,aby nám nebyla zima." Nowaki, narozdíl ode mě byl na vandry jako dělaný, což tedy nechápu, když má tak blbou orientaci. Vždyď ten se ztatí i v obchoďáku s holínkama. ( :D )
Když jsem přinesla nějakou tu hroudu dříví, byla už docela tma a já měla oči dokořán, jak jsem čekala, že na mě cosi kdesi vybafne ze křoví či spadne ze stromu. Jediný zvířata, který mi nevadí jsou hadi, ještěrky, psovitý šelmy -kromě hyen- brrrr, a kočkovitý šelmy. Nowaki naskládal dřívka do pyramidy a Dor křesala křemínkama aby 'založila požár' a to doslova. Místo klacků v ohništi chytly klacky okolo ohniště a z toho vznikl docela velký ohníček. Rychle jsme to začali hasit a když se stalo, tak oheň zapálil Nowaki a to už bylo vpořádku. Vytáhli jsme svačinu, co jsme si koupili na letišti a nesnědli jsme v letadle a začali jíst. Já si koupila Marshmellow. Nikdy jsem je neochutnala, tak jsem to chtěla zkusit. Doragon měla Zlaté polomáčené a já dostala chutě, tak jsem jí zčořila polovinu balíčku. Opečené Marshmellow jsem strčila mezi dva plátky čokoládovo-mádslových sušenek a kousla jsem si..
"Aaaaa-a-a-aaaaa-jéééééééééééé..!!!!!" Zakvičela jsem s jiskrama v očích, protože to bylo tak dobré, jako nic! Až přijdeme do Konohy, musim to naučit všechny! Určitě jim taková kalorická bomba prospěje... Prej tam jí jenom samý ryby a nudle a rejři a kdo to má furt snášet? vsadim se, že kdyby jim tam dovezli Knedlo-Vepřo-zelo, tak by na to čuměli jak na mini-UFO. Ale kdyby ochutnali, tak by zřejmě skákali blahem a přecpali se tím k prasknutí. Ale to už jsem zase odbočila, žee? takže....
Najedla jsem se 'Mňaminek'- tak jsem to pojmenovala, a šla se zahrabat do deky, kterou jsem měla v kufru.
Ti dva brzy usnuli, ale já byla ještě vzhůru. Za prvé proto, že jsem spala dost v letadle a zadruhé proto, že jse si vzpomněla znovu na Mitsuriho. Zkusila jsem ty vzpomínky vyhnat z hlavy a tu poslední SMSku od něj chtěla vymazat, ale vybil se mi mobil. Tak jsem prostě jen potichu mlátila hlavou o zem, a pak konečně taky usnula.

************************************************RÁNO***********************************************

"JEEEEEEE! To sem se vyspinkala úplně dorůžova!" Zívla Doragon a protáhla se.
"koukam, že jsi to do růžova myslela doslova" vyplázla jsem jazyk a vytáhla kytaru, na kterou jsem začala brnkat známou melodii od Harlejů. Doragon totiž byla pod dekou s Nowakim a bůhví co v noci dělali. Nejspíš nespali a jen čekali, až usnu já... No to je fuk. Koukala jsem se na ty dva, co na sebe zamilovaně hleděli , usmívala jsem se a podupávala do rytmu kytary. Nowaki melodii poznal a začal zpívat a Doragon ,ikdyž uklízela kolem sebe věci a oblíkala se, zpívala taky.
Byla to písnička Proč pocit mám

Když jsme si zazpívali na dobrou náladu, uklidili a vytrhli Nowakimu mapu z rukou, jsem konečně vyrazili. Cesta byla ještě dlouhá, ale já měla kytaru po ruce, tak jsem hrála a ty dva za mnou si pobrukovali.. Takhle jsme šli asi 4 hodiny a když jsme došli na místo, odkud jsme vyšli, ztuhly jsme a navzájem na sebe začali nadávat.
"Ty jsi to zase podělala..."
"Za to můžeš ty, kdybys nezabloudil poprvý....."
"Ježiši dejte pokoj oba dva ste totálně levý......"
Takhle to bylo asi 30 minut a když jsme z toho hádání se byli unavení, zkusili to znovu, ale jinou ccestou. za 2 hodiny jsme zase vylezli u ohniště. Doragon už zřejmě nemohla tak přiběhla k ohništy, podřepla si, vztekla ukazovala na ohniště a zřejmě tomu kamení začala nadávat. S Nowakim jsme na ní jenom unaveně koukali a divili se, že má ještě tolik energie na to, aby nadávala blbýmu kamení. Zkusili jsme to naposledy a tentokrát jsme šli i přes noc. K ránu jsme došli na nějakou cestu, která v lese určitě nebyla. Když jsme šli na Sever po cestě, dorazili jsme konečně k hlavní bráně Konohy. Celí udýchaní, špinaví a odření jsme se došouraly k bráně a když jsme se přesvědčili, že je to určitě Konoha, zas tak unavení jsme už nebyli. Prošli jsme branou a padli na zem. Málem jsem při tom rozbila kombo, ale to mi bylo v tu chvíli jedno.
za stolem vedle brány seděli dva týpci, jeden s čírem, který připomínal palmu a druhý s vlasama přes oko a s šátkem na hlavě.
"Hej, vy! Co tu chcete?" Promluvil na nás ten s palmovými vlasy. My ho nevnímali, tak promlvil druhý, jehož hlas byl o něco hlubší a výraznější.
"Slyšeli jste, vy tři? Co tu chcete?" Po tomhle už jsem se zvedla a odpověděla.
"To jako my?"
"No a kdo jinej?"
"No třeba někdo jinej?"
"Co?"
"No co se divíš?
"já, eh emm no... Kotetsu, řekni něco!" Ten hnědovlasý týpek se obrátil, sedl si zpět na své místo a místo něj nastoupil ten vyšší s palmovými vlasy.
"Kdo jste, a co tu chcete a odpovídejte k věci, prosím." Sehnul se k nám a zkoumal nás jednoho po druhém.
"Nejste místní, určitě ne a určitě nejste ani ninjové. Takže co tu chcete?"
"Jakoo! Já jsem napůl japonka tak si nech ty keci ty... tyyy... Nimbus 3000!" Hájila se Doragon, která z nás byla nejmenší, vzhledem k tomu, že já měla o něco vyšší podpadky než ona.
"No, vidím, že jsi trochu jako my, ale tihle dva ani moc ne. až na tu zrzku, ta má trochu šikmý oči, ale jinak je bílá."
"Ty rasisto!" Vyjekl Nowaki a já jen stála s rukama založenýma na hrudníku a koukala na něj s výrazem 'Chceš-pěstí-teď-nebo-až-potom?'
"Nechme rasizmus ležet ladem a raději se představte."
"Ok, ok.. Jsme Punková kapela, jsme tady na dovolený, požádali jsme dopředu vaší nadřízenou o povolení a ta nám to dovolila." Začala vysvětlovat Doragon a já jsem ttochu znervózněla, protože tím mi připomněla, že jsem jim neřekla celpou pravdu, nechci tu být jen na zájezd, chci tu BYDLET, chci být kunoichi jako ostatní. Dělala jsem, jako že tam nejsem.
"Tak v tom případě já jsem Shōgun" začal se smát ten s vlasy přes oko. V tom mi došlo, že námi opovrhuje a nevěří nám.
"Tak poslouchej ty skřete! My ti nelžeme a jestli nás okamžitě nepustíš dovnitř, tak ti předvedu takový tango, žes to v životě neviděl!" Týpek,který se podle Kotetsua jmonoval Izuma, na mě koukal jako na pytel blech.
"Já ti nevěřim!"
"Tak se di zeptat tvojí nadřízený ty EMO!"
"Nejsem EMO!!!!"
"To vykládej svýmu kadeřníkovy!" Tímhle jsem mu totálně rozhodila sandál a on konečně ustoupil.
"Stříhal mě Kotetsu a to si piš, že zajdu za Tsunade-sama a OSOBNĚ se jí zeptám"
Ahaaa takže ty dva spolu něco maj? HUSTÝ! GAYOVÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!! (:D)
"joo pro mě za mě se jí zeptej i písemě ale jenom ti říkam, že ti sdělujeme pravdu!" Přidala se Doragon.
"Dobře ale vy půjdete s náma, takže tady moc nelelkujte..." Zase dělal chytrýho skrček jeden. Vždyď i když si sundám moje boty, tak i tak budu vyšší než on a to mám bez bot 173 cm. a to teprve Nowaki. HA! Jak na něj Izuma koukal... koukal na něj jako kdyby Nowaki visel na lustru, protože Nowaki měří okolo 180 cm. ty dva teplouše bych odhadovala tak na 165 senťáků, maximálně o cenťák víc. Než jsem si to stačila domyslet, už jsme koukali na budovu Hokage. Nahoře byla zakulacená a vypadala celkově divně. Když jsem se tak tozhlížela kolem sebe, všimla jsem si, jak na nás ostatní obyvatelé, jak z normálních rodin, tak ninjové, zvědavě koukají.
"Co tak čučíte, neviděli ste nikdy lidi z Evropy?!" vykřikovala nahlasal Doragon s rukama v kapsách. Já si toho všimla včas a zarazila ji. Naklonila jsem se k ní a pošeptala:
"Dor, zlato, jestli nechceš skončit s kunaiem v břiše, tak buď zticha, Tihleti vypadají, jako by neměli rádi Evropany, viš? dyď se podívej doprava na ty týpky s modrejma čelenkama a zelenejma vestama. Nevypadaj zrovna přátelsky, nemysliš?"
Pustila jsem ji a ona si rozmyslela, co řekne.
"Dobrýý, dobrýýý žádnej strach, sme úúúplně neškodný!!!" Zamlouvala to.. Tedy, spíše zakřikovala. Já jsem se na ni s kapkou u hlavy a modrýma čárama pod okem zaxychtila a dělala , jako že ji neznám. Nowaki se zdál být zase hrdý na to, že s ní chodí a ještě ji na důkaz souhlasu objal. raději jsem od nich ustoupila dál a opět se rozhlížela kolem. Páni. z těch lidí mi vážně leze mráz po zádech.
Už jsme procházeli budovou. Šli jsme dlouhou širokou chodbou s mnoha dveřík po stranách. Konečně člověk! jeden jediný člověk, který procházel chodbou. Vypadal cool. Měl stříbrné vlasy jako Doragon, jen více tmavší, ale nedělalo ho to staršího. mohlo mu být tak kolem 30. přes obličej měl modrou masku, přes jedno oko modrou pásku se znakem Konohy a na těle zelenou vestu. Co s tou vestou všichni maj?! copak si neuvědomujou, že zelená a modrá k sobě nejdou? ještě ktomu ty modrý tepláky! Bože co to jee?! Kam jsem to zapadla?! když šel kolem mě, podíval se na mě a já na něj. Musim přiznat, že to oko má hezký. ale oblečení fakt nic moc. Ještě jsem se za ním ohlídla a zírala na jeho záda, dokud nezmizel.
"Kdo byl ten týpan s tou maskou? Všichni ninjové nosí takovýhle nemožný oblečení?" Optala jsem se Nimbusu 3000 a on mi hned odpověděl
"To byl Kakashi Hatake. Je to velmi dobrý Shinobi. A.. ne, všichni ninjové nenosí takovéhle oblečení. Jedině Jounninové nosí zelené vesty."
"Jsou dost děsný, taky sem si toho všimla" Přitakala Doragon, která kráčela vedle mě.
"Dejte pokoj, nám se taky nelíbí vaše oblečení!"
"Jo, jenomže to naše je aspoň normální..." Bránila se Dor a Nowaki jen sledoval, jak se s palmou hádá.
"Jsme tady. Ukloňte se, až vstoupíte."
"Jo prosimtě..... To viš že jo se budu klanět nějaký bábrli přirostlý ke stolu s papírama ne?" tu druhou část už jen zašeptala, aby ji ty dva neslišeli, ale já s Nowakim jsme ji slišeli MOC dobře a proto jsme propukli ve smích. Malej EMOušek zaklepal a otevřel dveře.
Vešli jsme bez úklony a Kotetsu na nás jen nechápavě hleděl. Nowaki to spozoroval a odpověděl mu i bez toho, aniž by se Kotetsu na cokoliv zepta, či řekl.
"U nás si podáváme pravou ruku, pako."
"Naše země, naše zvyky! Pokloň se!"
"Joo dobře... tyy vole to sou věci.." Druhou část řekl česky, aby mu nikdo krom mě a Dor nerozuměl.
"dělej co říká a nehudruj" uzemnila jsem ho a poklonila se jako první.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Akaru Akaru | E-mail | 31. srpna 2011 v 21:13 | Reagovat

Há tak to je drsný !! Nejlepčejší bylo to : Nimbus 3000 !!! :D :D :D Boží to je ! :D

2 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 31. srpna 2011 v 21:20 | Reagovat

[1]: :D díky moc. ^^

3 Doragon Doragon | 31. srpna 2011 v 21:26 | Reagovat

Co mě dostalo???.. Ehm..
"Ty jsi to zase podělala..."
"Za to můžeš ty, kdybys nezabloudil poprvý....."
"Ježiši dejte pokoj oba dva ste totálně levý......"
:D :D Rozsekááno :D :D
BTW: Aháá já myslela že to bude úúplně jako v moderoš světě jo táák ;)
DALŠÍ DALŠÍ

4 Taka Ito Taka Ito | E-mail | Web | 1. září 2011 v 13:29 | Reagovat

XD!!! Další!!!

5 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 1. září 2011 v 23:02 | Reagovat

[4]: xD už je ^^

6 Aya Aya | E-mail | Web | 14. listopadu 2011 v 8:05 | Reagovat

jůůůůůůůůů to byl bombastickej dílek *-* Yaho! dost jsem se tu nasmála =DD prej ztratí se i v bchodáku s holínkama =DDDD peckoví *-*

7 Cornelia Cornelia | 3. ledna 2012 v 16:54 | Reagovat

Hej, vy! Co tu chcete?"
"Slyšeli jste, vy tři? Co tu chcete?"
"To jako my?"
"No a kdo jinej?"
"No třeba někdo jinej?"
"Co?"
"No co se divíš?
"já, eh emm no... Kotetsu, řekni něco!"
LOL NEJVĚTŠÍ NÁŘEZ!!!! :-D  :-D  :-D  :-D

8 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 3. ledna 2012 v 17:01 | Reagovat

[6]: xD Aya onee-san! :D děkuji tii ,^^

[7]: :D Díky  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama