Info, které byste měli vědět o Luně ZDE × Příběh 'Příští generace' ZDE × Chceš být SB? ZDE × POVINNĚ KAŽDEJ! KLIK :D

OUR RPC FAN CLUB
Picture editter:

Příští generace 4. kapitola

16. srpna 2011 v 0:19 | Luna |  Povídky na pokračování
Dalšíí , nějak mě to chytlo :D

Je to tady... budík zvoní 8 hodin ráno a já mám hodinu na to, abych dorazila na určité místo. Ráno jako každý jiný začínající den. Higyena, obléknutí, jen jsem na příkaz senseie nesnídala. Nasadila jsem si svou čelenku, spočítala kunaie a shurikeny, vzala mini batlžek na záda, pro případ kdyby náhodou, mám tam láhev s vodou... Když už jsem byla na odchodu, rozmyslela jsem si, že poruším zákaz aspoň z poloviny a vzala jsem si z krabice hrst čokoládových keksů. No co, čokoláda dává energii ne? a pokud to půjde podle plánu, tak ji budu potřebovat hodně.Pomyslela jsem si a vylítla z domu. Nasadila jsem si své nové boty a utíkala na určité místo. Cestou jsem znovu zpozorovala Rena, jak jde mírným krokem a podle očí jsem poznala, že asi toho moc nenaspal.
"Ohayo, Reno, tak jak jsi se dnes vyspinkal?" zavtipkovala jsem a pak jsem toho litovala. podíval se na mě hrozně naštvaně
"Je to nespravedlivý... ani se neptej." kňučel, shrbil postavu a zase zandal ruce do kapes.
"Ale, co pak copak?" Vyzvídala jsem s úsměvem na tváři.
"četl jsem si časopis.."
"No jooo slyšela jsem, že vyšlo nový číslo Playboye..." Zasmála jsem se nahlas že se rozezvučel les kolem. Byli jsme na místě, odložili jsme batožiny a sedli si na zem. Teda, já si sedla, Reno si lehnul. Musela jsem mu občas jednu vrazit, aby neusnul.
"AAAaah.. Kde je ta Doragon, už by tu měla beejt ne?" Zívnul červenovlasý kluk a odháněl mouchy poletující kolem.
"No, vždyď ji znáš.... Dostane od senseie sprda , že jde pozdě."
"nemyslím, že nám na to náš pan 'vždy-chodím-včas' pozná..."
"Jak to myslíš? vždyď řekl PŘESNĚ!"
"tss.. hahaa. a tys mu jako věřila, jo? že jako on přijde taky přesně jo?. Prosimtě.."
"Tak proč jsi šel taky takhle brzo?"
"myslela jsem si, že si ještě schrupnu ale do cesty ses mi připletla ty."
"ještě si stěžuj ty perverzo!!!" Hodila jsem po něm jeho vlastní batoh.
"Heeej, to bolelo!" zvedl se ze země a nadával
"Nepovííídeeej, já myslela, že je ti to příjemný!" Ušklíbla jsem se na něj a vyplázla jazyk.
"No počkej!" vystartoval po mě pěstičkama. Skočil po mě, ale já mu se jenom trochu šoupla a on hodil placáka těsně vedle mě na zem, kde jsem seděla před tím..
".........Aaauuuu..."
"Jsi ještě rozespalej a bejt teou, tak se moc nevysiluju, budeš potřebovat energii na trénink, Renoušku" Poškádlila jsem ho a poplácala jsem ho po hlavě.
"Ohayooooo Lidiii!!!" Přiřítila se k nám Doragon s veselým výrazem.
"Co to tu provádíte za orgie???" zkoumala nás pohledem...
"Jaký o-...ježiši to neeee§§!!! jenom to ne! simtě neblbni..." začal ji opravovat Reno..
"My tady žádný orgie nepořádáme jenom jsme se prali.." Postavil se vysoký kluk s červenými rozcuchanými vlasy a založil ruce na hrudi v náznaku důležitosti...
"No jooo to vysvětluje proč tě Luník hladil po hlavě a ty sis to nechával líbit... Prosimtě, Luníku, jak jsi ho překecala? Ty jsi vážně génius jsi mladší než já a už to s klukama umíš! Jsi třída!"
"A ty jsi blbec... Copak já bych po rudovlasovi vyjížděla?? Je to tak, jak řekl.. Prali jsme se..." Hodila jsem na Doragon ten nejlepší vzpurnej xycht, jakej jsem uměla a ona tóho nechala...
"Doobře, dobřee, ok ok... Když myslíš... A kde pak je náš ježeček, co?! Kde je, no?" To Doragon nevěděla, že stojí přímo za ní, my jsme s Renem jenom dusili smích.
"No, pak kdo tady má bejt přesně. má 10 minut spoždění. Copak tohle se dělá? jestli to má být druhý dojem, tak se mu to oproti prvnímu moc nevyvedlo, klukovi.. a viděli jste, co má na tý hlavě? to je šílený! určitě se nečeše, má to roští plný breberek určitě já nekecam!!! A tu knihu co si čte! No viděla jsem jí v jednom knihkupectví měli jí zrovna zlevněnou. Četla jsem si obsah a je to ještě větší Perverzárna než ten tvůj Playboy, Reno... Fakt už se to podobá porno-povídkám!.. Ikdyž by si tím mohl něco kompenzovat, nemyslíte?.." "Ehm.. Dor," "Je to Perverzní ježek! TAK mu budu říkat... Nebo ještě.. mmnt... má divný pačesyy, jmenuje se Kakashi.. a když to sešteme dostaneme součet PACAŠI! HA! Pacashi-sensei, to je dobrý, ne, co??"
Já už jsem musela smíchy vybuchnout, když jsem viděla, jak se Kakashi tváří.. Reno mě následoval a Doragon jenom zformovala mimické svaly na neurčitý obličej... Ukázala prstíkem za sebe..
".......On stojí Pacaši za mnou, že jo?......" Kakashi jí položil ruku na rameno a stiskl pevně, až si Doragon mmusela kleknout...¨
"Pokud se jedná o, jak ty říkáš, druhý dojem, taky jsem se rozhodl nemít tě rád.. a do mých vlsů ti vůbec nic není.... a co čtu já,....... to je moje věc...Tak se seberte, bando, jdeme.." šel před nás a y ho jen následovali. Doragon se trochu červenala ale nechtěla si to přiznat. Když se ujistila, že je od Kakashiho-senseie dost daleko, popadla Rena pod krkem a začala ho dusit a potichu mu nadávala: "Tos mi sakra nemohl říct hned, že stojí za mnou, ty ... Reno no BAKA!!!!!!!"
"A proč nedusíš Lunu ale mě?!"
"Protože seš větší pako a protože mě prostě ser-..."
"Dobrý, dobrý, chápu cháápu!"
"Dejte pokoj vy tam vzadu, nebo vám takovou natáhnu, že už senseie ani potřebovat nebudete!"
"Jaaaj Pacaši-sensei dneska vstal zadkem napřed z postele.." pošeptala mi do ucha, ale on to zřejmě, podle toho co nastalo, slyšel.
"Pa-Pacaši?!!!!" a zase měl tik v oku. Já jsem vyprskla smíchy a Doragon jenom pokrčila rameny. Kakashi to raději nechat tak, jak to bylo a vrátil se zpět ke svojí práci.
"Takže bando, tady to je... Tady budeme cvičit, tady dnes začne zkouška..."
"ZKOUŠKA?!" Vykřikli jsme všichni naráz.

"Ano, zkouška. Doufám, že jste nesnídali."
"Neeee jistě že neee, vůbec ani nás to nenapadlo!!" Snažila jsem se lhát, ale to mi moc nešlo....
"AAAAA!!! LUNA ŽRALAAAA!!! Porušila jste pravidlo číslo dvě, slečno Zelenoočko" Začala do mě rejpat Doragon.
"Jeden jedinej podělanej keksíček sem měla sakra no a co?! Neříkej, že ty jsi nejedla!" Snažila jsem se to zakřiknout a obrátit to na druhou stranu..
"Námitka! To je pohrdání soudem!"
"Jakym soudem do háje, dej mi pokoj!"
"TICHO! Soudruh Hatake chce něco říct!" Okřikl nás Reno a my jsme vybuchly ve smích. Kakashimu už stačil zesílit tik v oku.
Když už bylo ticho, tak nám to mohl všechno vysvětlit.
"Takže... bude to probíhat takhle." Zahrabal v kapse u kalhot. Najednou Doragon ale popadl amok a vykřikla:
"KRYJTE SEEEE!!!!" a utíkala dozadu za tři kůly trčící ze země. My na ní jenom nechápavě zírali. Ona vykoukla zpoza kůlu na nás, cosi si pro sebe vykřikovala a rozeběhla se na Kakashiho s kunaiem.Ten ji ale chytl za tu ruku, ve které svírala nůž a když se ho chystala kopnout, uhnul a nohu jí chytil také. "Co blbneš sakra?!"
"Cos jim udělal?!" Nadávala mu celá vyděšená.
Sakra co to dělá? vylítla jako by si pustila žilou...Doragon mu tam něco vyčítala a pak sklopila hlavu a Sensei najednou jakoby změknul a pustil ji. Přitom se omluvil a Doragon zase někam hupsla. stoupla si do světla a najednou jako by byla strašidlo, mu řekla něco v to smyslu, že bude senseiovo noční můra. Poté se ,jako by se nic nestalo, vrátila zpět na své místo, mezi mě a Rena. Kakashi-sensei stále nechápal, ale nechal to být a vytáhl z kapsy dvě rolničky...
"Tohle jsou rolničky.." Prohlásil a chtěl asi pokračovat, ale Reno mu skočil do řeči:
"Ty jo a já už si myslel, že jsou to dvě pecky broskve na špagátě! Díky, že jste nám to upřesnil, bez vás bychom byli ztraceni.."
Já a Doragon jsme se zase začaly hihňat a Kakashi-sensei už toho měl plné zuby. Snažil se to však nevnímat a pokračoval dále.
"Já ty dvě rolničky budu mít připevněné za kalhoty a vy mi je musíte do určité doby vzít..."
"To je celý? nic víc??" optala se Doragon
"Oh, málem bych zapomněl... Můžete používat i zbraně, to jsou kunaie i shurikeny."
"Ty vado to myslíte vážně?" Vykulil na Pacašiho oči rudovlas
"Ano, zcela vážně..."
"Tak to bude brnkačkaa!!" Zasmála se Doragon a mávla nad tím rukou.
Když jsem si ho tak prohlížela a dumala nad plánem, jak bych se mohla rolničky zmocnit, něco mi došlo.
"Ale Kakashi-senseii, ty rolničky jsou dvě a my jsme tři.." Prohlásila jsem a byla jsem docela zmatená.
"Díky bohu, někdo si toho všiml, díky zelenoočko..."
Ještě jendou mi takhle řekne a garantuju mu, že bude nadoživotí na vozíku pro invalidy... honilo se mi hlavou, ale to už Kakashi-sensei vysvětloval, proč není rolniček do počtu trénujících geninů.
"..Takže to znamená, že kdo nebude ,ít rolničku, neprojde touto zkouškou.."
"Tak to je dobrá pitomost! nemůžeme přece přijít o jednoho týmovýho hráče!" Protestoval zmatený mladík
"Ale ale.... Kvůli vám jsem to pravidlo upravil, bývávalo to horší, ach zlaté časy.."
"Tak ten má dobře vyhrabáno..." koukala na něj Doragon s vymletým výrazem a dělala pomyslné kruhy prstem u své hlavy.
"To ti povim...." Souhlasila jsem s ní a pak jsem se soustředila jen n ty rolničky a na to, co Kakashi- sensei říká.
"Tkže začneme, čas je drahý. Až řeknu teď tak-..." nedopověděl a Renoušš už byl v tahu.
"AAAAch jo... tak se schováte...... Teď!" V tom jsem vyskočila a schovala se vysoko v koruně stromu, odkud jsem ho pozorně pozorovala..."
"TEĎ!" slyšela jsem jen senseie jak křičí na Doragon, která tam stála jako zakořeněný strom.
"To jako už jo?"
"ANO, pokud možno!!!" to bylo poslední, co jsem slyšela, pak už jsem viděla jen jak se Kakashi otáčí k Dor zády a ona zmizela v křoví. Když vystřelil od kůlů i on, pokoušela jsem se ho neslyšně sledovat, ale utekl mi. Šmejdila jsem po celém lese ale nemohla jsem ho najít. jediné, co jsem našla, byl Reno váldjící se na silné větvi stromu a pochrupoval.
"RENO!!!" křikla jsem na něj opatrně a když nevnímal, šla jsem za ním a cloumala s ním ze strany na stranu. Proboha vstaň už přece!!!" a jednu jsem mu flákla. Díky bohu už se probral, protože mi začaly docházet nápady, jak ho vytrhnout ze snění.
"Co děláš prosimtě, měl jsem zajímavej sen!"
"Nech sen nechat snem a pojď mi pomoct s Kakashim.."
"a ty víš, kde je?"
"Nemám ani tucha..."
"aha...... Tak až ho najdeš, přijď pro mě a já ti pomůžu, jo?" Už zase ulehal, že si hodí 20, ale to jsem zasáhla v čas a znovu jsem ho zvedla do sedací polohy.
"NE! ty půjdeš teď hned, konec lenošení. Nemáš ponocovat, jinak by jsi teď nebyl tak ospalý." Vyčítala jsem mu to , jako bych byla snad jeho matka nebo něco takového, a on, jako poslušný synáček poslechl a následoval mě. Utíkali jsme po stromech, i po zemi a když jsem ho konečně spatřila, zastavila jsem Rena a sldovala ho. Byl tam s nějakou holkou, mohlo by jí být tak 17... Proboha!
"Sleduj, co si to nabalil za roštěnku!" Valil nevěřícně bulvy Reno a já ho srazila.
"To je Doragon, pako. Jenom se přeměnila. Má super nápad, její ještěrka Pacašimu leze po noze a chce uhryznout rolničku.. Ona zatím odvádí jeho pozornost. Skvělý, Doragon!"
"WOE! nikdy by mě nenapadlo, že může bejt naše střeštiprdlo tak chytrý... Falt mě to zaujalo. A dokázala se pěkně zformulovat, má krásnou postavu, koukej ty křivky, to neni to paráda?" Ještě chvíli bych ho takhle nechala a měl by pod sebou naslintaný celý Máchovo jezero. Strčila jsem do něj a začala mu překážet ve výhledu. To se mu ale nelíbilo a byl proti.
"Počkej! Něco se děje! Dor se přeměnila zpátky... CO se stalo? TEĎ je naše šance Reno, jdeme!"
"YUSH!" přikývl a skočil na něj se mnou.
"BANZAAAAAIII!!!" Vykřikl ale připlácl se těsně vedle něj. Já jen protočila oči a skočila jsem senseiovi na záda. Tam jsem se chvíli zržela, zablokovala jsem mu ruce za zády a Reno se zatím sápal po jeho nohách. Když už měl Reno rolničku na dosah, proměnil se sensei ve špalek dřeva a já spadla na Rena.
"Ty... nechala jsi ho utýct, už jsem ho skoro měl!"
"Co kecáš, držela jsem mu ruce za zádama! ty sis měl pospíšit"
"joo zase je to moje chyba!"
"To si piš že je!!"
"No jistě!"
"POČKEJ! Takhle to nejde! Jestli chceme uspět, musíme spolupracovat, ne se proti sobě rozeštvávat... Zajímalo by mě, kam teď šel... musíme ho najít!"
"Ok, ok.. Tak jdeme honem!"
Když jsme zase utíkali po lese, že mu to hezky oplatíme, tak jsme narazili na Doragon, jak je napůl přivázaná ke kůlu, ale už se z toho dostávala...
"Prosimtě, cos dělala? proč seš tu?" Přistála jsem u ní, aniž bych se ohlídla, jestli sensei není někde poblíž.
"Až budou dlouhé zimní večery, tak ti popovídám... Ale teď ne."
Když Doragon zbystřila a upřela svůj zrak za mě, ohlédla jsem se také. Vyšel tam odtud Kakashi a já vytáhls kunai.
"Doragon, jestli mi ukážeš ještě to oiroke, tak tě pustím..."
"Trhni si, Reno!!" Odfrkla a dostávala se z provazů. Reno se proměnil zpět a zmateně se drbal na hlavě.
"Jak jsi mě poznala??"
"Tak, že právě kvůli Oiroke mě sensei přivázal ke kůlu."
"No, bůhví, co měl v plánu a my jsme ho vyrušili..." Přikvačil si to k nám aa snažil se být vtipný.
"Uruse, Reno!" Okřikla ho stříbrovlasá a hopsala na místě. Když jsem se na ní podívala tázavým pohledem, žekla, že musí čůrat, že u´ý to nevydrží. Odskočila tedy za křoví a já dostala nápad. Přeměnila jsem se na Kakashiho a Reno to udělal Také. právě včas, protože pravý Kakashi právě přišel k nám.
"Co to má znamenat? Kde je?" zeptal se a ukázal na prostřední kůl, kolem něhož se válely provazy. Nikdo nic neříkal, pravý Kakashi si nás jen tak prohlížel od shora až dolů, a když chtěl ještě něco říct, vylezl z křoví další Kakashi.
Když se postavil mezi mě a Rena, začal se mezi námi pravý Kakashi proplétat a přesouval nás z místa na místo. Nevěděla jsem, kde je kdo. Ale poznala jsem pravého Kakashiho. Stál vedle mě, tak jsem na druhoho Kakashiho, zřejmě to byla Doragon, kývla a nenápadně náznačila, že pravý Kakashi je ten vedle mě... Rozeběhly jsme se proti němu všichni, až jsme ztratili pojem o tom, kdo je kdo. Já jsem schytala jednu pěstí do oka a pěkně to bolelo...
"STOP,STOPP!!! Víte, že jsme jenom 3??" Vykřikla jsem, když už jsem toho měla dost a proměnila jsem se zpět. Dva Kakashiové se taky proměnily zpět na Doragon a Rena a já zaklela...
"Sakra už je zase pryč!!!"
"CO budeme dělat? po lese už se mi běhat nechce..."
"Jo, to mě taky ne...Dor ty-....Dor?!" Doragon se zase hrabala v hlíně. Zase jí něco cvaklo v hlavě a hledala žížaly. vytáhle dvě a zase se vrátila do normálu...
"Je tady... támhle za tím stromem..." Podívala se na dvě žížaly, co se jí kroutily v ruce a hned jsem věděla, na co myslí...
"Jdi do toho, Dor, držímě palce!"
"MIMIZU NO HARI!!!!!" Vykřikla a její dvě žížaly letěli vzduchem. Zabodly se do stromu, ze kterým se schovával Kakashi.
Asi to nečekal a lekl se, protože jsem viděla šmouhu, jak přistála u nás. Pustili jsme se do něj. Dor se na něj rozeběhla jako první. Přitiskla se mu na jednu ruku, potom jsem zaútočila já, která se zachytila na druhé ruce no a Reno se mu zaase plazil po nohách a znažil se ukousnout rolničku. Doragon se vzpírala a jakoby chtěla udělat něco navíc, snažila se mu stáhnout masku. Já jsem kopala okolo a namířila jsem svou nohou na choulostivě místo. Už jsem ho skoro nakopla, Doragon už mu málem stáhla masku, reno už žvýkal provázek, na které se houpala rolnička..
"DOST!!! Dobře, stačí, vyhráli jste!!" Svalil se na zem a my jsme s Dor spadli na něj...
"Udělali jste zkoušku, všichni...." Celý udýchaný nám sdělil tu úžasnou zprávu. Když jsem se na něj podívala, zjistila jsem, že má jizvu přes oko a duhovka je jiná, než má druhé oko. Měl Sharringan?! měl sharingan tak jako já? nemožné.. Nechala jsem to ale být. Užívala jsem si chvíli vítězství.
"Tak jo, slezte ze mě, a vezmu vás na jídlo do Ichiraku..." Postavil se, natáhl si masku do původní podoby, protože ji měl už skoro na konci nosu a oprášil ze sebe prach.
"ŽRÁÁÁDLOOOOO!!!!JOOO!!!" Vykřikli jsme všichni celí hladoví. Popadli jsme svoje batohy, já z něj vytáhla ještě láhev s vodou, napila se, vrátila ji zpět a šla vedle Rena a Doragon. Kakashi šel za náma...
Byl to suprovej den.. odteď se už nás Kakashi-sensei asi nezbaví... Už je náš sensei do odvolání...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Doragon Doragon | 16. srpna 2011 v 10:03 | Reagovat

ÁÁÁ hustýýý!!! :D já nemohla.. prej..
"Námitka, pohrdání soudem...
Ticho, soudruh hatake chce něco říct
:D :D :D další další dalšíí!!!! :D

2 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 16. srpna 2011 v 15:09 | Reagovat

[1]: :D :D jo joooo to jsem si vzpomněla na pisoár :D

3 Taka Ito Taka Ito | E-mail | Web | 16. srpna 2011 v 19:43 | Reagovat

Povedené!! :)

4 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 17. srpna 2011 v 2:47 | Reagovat

šekuji pěkně ;)

5 Aya Aya | E-mail | Web | 17. října 2011 v 17:48 | Reagovat

Kvělé, skvělé, to byl tak úžasný další dílek =D děsně bezvadny hodně jsem se nasmála =DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama