Info, které byste měli vědět o Luně ZDE × Příběh 'Příští generace' ZDE × Chceš být SB? ZDE × POVINNĚ KAŽDEJ! KLIK :D

OUR RPC FAN CLUB
Picture editter:

Příští generace 3. kapitola

15. srpna 2011 v 22:02 | Luna |  Povídky na pokračování
Po deelší... doobře. dlooouhé době zase další díl PG :))) Hope you like it. ;)

Takhle jsem se dostala do Konohy.. Poznala ty dva střeštěnce, roky plynuly, až do mých 12 let... Nastal den D a já si ho chystala užít. Byl to TEN den.. Měli nám přidělit senseie. Byla jsem dost zvědavá a tak nějak jsem doufala, že to bude Iruka-sensei. Nevím, ale tenhle chlápek mi připadal jako hroznej sympaťák..Byla s ním legrace, když jsme ho měli ještě na akademii... Doragon ho vždycky vyváděla z míry a bylo to groteskní,jak vždycky zapojil všechny mimické svaly a začal nadávat...
Vstala jsem z postele, provedla ranní hygienu oblébkla se a šla se nasnídat. Bydlela jsem sama, tak jsem nebyla nikomu na obtíž. Jenom občas se stavil Iruka-sensei aby mi donesl potraviny a takové ty hovadinky kolem. Když jsem se nasnídala, nasadila jsem si svou modrou čelenku se znakem listu na čelo a vyrazila jsem z domu... Na ulicích už dováděly malé dětičky a dospělí je buďto hlídali, nebo na něčem pracovali...
"Ohayo, Luníku, jakpak jsme se vyspinkali?" ozvalo se za mnou a já se ani nezastavovala ani se neohlédla, jen jsem pozdrav opětovala: "Ohayo, Reno. Já dobře, a vypadá to, že i ty jsi dobře naladěný, he?" tentokrát jsem se už na něj podívala a hodila na něj svůj úsměv.
"Jo, měl jsem zajímavej sen, tak doufám, že se vyplní." šibalsky se usmál a ruce dal do kapes od svých tmavých kraťasů.
"Fakt? a o čem se ti zdálo?" Vyzvídala jsem, a snažila jsem se aby to nevyznělo tak zvědavě.
"No, zdálo se mi, že nám přidělili nějakou mladou senseiku. Byla moooc hezká.. muhehehe. Doufám, že to tak bude."
Sjela mi kapička na hlavě a jenom jsem z něj měla tik v koutku úst..
"AAchjo. to jsi celej ty, Renouši."
"a kdo seš, že mě soudíš?!"
"Tvůj mladší týmový parťáček, přeci, ne?" Zastavila jsem se, otočila se na něj úplně a hodila jsem na něj zářivý úsměv stylu Gai a Rock lee. Reno se zasmál, dal svou dlaň na mou hlavu a začal mi cuchat vlasy. Tohle dělal už od doby,co jsem ho poznala. Měla jsem to ráda, vždycky mi to naznačovalo, že má dobrou náladu.
"I ty jedno štěně zrzavý... No jo, tak jdeme ať nepřijdeme pozdě... A kde je Doragon?"
"Co já vim, znáš jí, všude poslední."
Reno jen přitakal, hodil svým červeným pramenem vlasů, který mu sahal do oka a přidal do kroku.

Rozeznělo se klepání na sakurové dřevo. Bylo to klepání na dveře pátého hokageho. "Dále!" Ozvalo se zpoza dveří a my dva jsme na příkaz vstoupili...
"Aaah, to jste vy tř.....Kde je ta třetí?" Otázala se pátá a ukázala prstem mezi nás dva. Tam normálně stávala Doragon. výdycky byla ve prostřed..
"Ona se co nevidět určitě ukáže, třeba zaspala" bránila jsem ji.
"Dobře. Váš sensei tu ještě není, takže to ani tak nevadí."
"hai" odpověděli jsme oba stejně když v tom se ozvaly kroky na chodbě.
"gome, gome, přišla jsem o něc-.. o-oou.." Doragon se zarazila, když viděla Tsunadin vražedný výraz ve tváři.
"kde's byla?"... zeptala se velice vážným hlasem
"normálka. zaspala." mávla nad tím Doragon rukou a automaticky se postavila mezi mě a Rena.
"Ježiši ona přijde pozdě a ještě držkuje.." řekl potichu Reno, ale hned nato mu dala Doragon loktem do břicha a Reno zaskučel bolestí.
"Teda mrně, na to že seš mladší než já, máš docela páru..." ušklíbl se.
"Tak tobě to asi nestačilo co?" zvýšila hlas a už si leštila druhou rukou loket
Pane bože už s tím zase začínají... pomyslela jsem si a povzdechla jsem si.
"Máš jediné štěstí, že tu váš sensei ještě není, jinak bych se opravdu zlobila, Doragon."
"Ale ještě tu není.."
"dobrej postřeh škvrně." Zavtipkoval si Reno znovu, jako by nevěděl, co ho čeká-ano, dostal další ránu, ale tentokrát pohlavek a to docela silný.
"hai, haai už mě nech, už ... už dobrý." křičel Reno na celou budovu a já se divila, jak to s nima můžu snášet.
"A jestli se můžu zeptat, Hokage-sama, kdo bude náš sensei?" byl napnutý jako kšandy a ještě stále si mnul poraněné místo od pohlavku.
"To se dozvíš brzy sám." Odpověděla chladně se založenýma rukama a houpala se na židli.
"Pst," šťouchla jsem Rena nenápadně, "Senseika to asi nebude, to by přišla včas, podívej se na hodiny." a kývla jsem za sebe, kde videli veliké kulaté hodiny. Reno si jen poskuhral a svěsil zklamaně hlavu. "Bože PROČ nikdy není nic v můj prospěch?.. ach ach...."
Stáli jsme tam asi ještě hodinu a už nás to tam nebavilo. Doragon si s Renem poměřovali kunaie, kdo ho má víc naleštěný, a já si zkoumala boty. Všimla jsem si až teď, že už mi jsou vcelku malé a palce mi přečuhují před podrážku. Hned jak tohleto skončí, půjdu si koupit nové....Pomyslela jsem si a uslyšela jsem kroky u okna budovy Hokage.
"Ohayo, pardon, že jdu pozdě, měl jsem..... trable."
"ty máš trable pořád, Kakashi." zvýšila na něj Tsunade hlas a hned poté se nám tajná osoba zjevila. Byl to nějaký chlap - smůla,Reno, možná to vyjde jindy. Měl stříbřité vlasy podobně jako Doragon, jen on měl o odstín nebo o dva tmavší. přes obličej měl jakýsi šátek. Vlastně jsem z jeho obličeje vyčetla je jeho oko, protože to druhé zakrýval svou páskou.
Sakra ten chlápek je mi povědomej, ale nemůžu si za boha vzpomenout, kde jsem ho viděla. Zkoumala jsem ho od hlavy až k patě ale nemohla jsem si prostě vybavit kde jsem ho viděla poprvé. No jak vidno, každej si o něm udělal obrázek. Doragon na něj koukala poněkud znechuceně. jedno obočí měla nadzdvižené, oči přivřené a bradu svírala mezi palcem a ukazováčkem její pravé ruky. Reno trochu smutný až skleslý, že to není senseika, ale sensei, a ještě ktomu se mu nezamlouval. No, musím přiznat, že ty vlas yjsou trochu.... retro... ale jinak vypadá vpohodě, tak trochu flegmatik... dobře, trochu víc flegmmouš..
"Pane bože.." "Jo, já vim.." přitakala Tsunade. "tyhlety zjevy? Jediný kdo vypadá aspoň na procento obstojně je ta zrzavá zelenoočka támhle vlevo."
Moment, jak že mě to nazval? Zrzavá jednoočka?! No tak to je! taky ti dám přezdívku, až tě víc poznam a nemusíš se bát, příteli můj, bude to LEGENDÁRNÍ přezdívka....Muheheheeeeee....
"Kakashi, jsou to zbylí studenti, nemůžeš si vybrat."
"Nechovejte se k nám jako k věci, sakra! Je to tu jako v nějaký samoobsluze!" Vykřikla Doragon a nešetřila uraženými a znechucenými výrazy, které házela jak na našeho senseie, tak na Hokage. Nikdo si jí nevšímal, jenom já a Reno jsme s ní v duchu souhlasili.
"No já mám trochu na spěch, jen jsem vám přišel říct, že trénink je zítra od 9ti hodin ráno. Buďte tam PŘESNĚ. Jo, a nesnídejte."
COOOŽEEEEEEEEEEE??!! Ten týpek si z nás snad dělá legraci!!!
"Cože to neni možný Reno chyť mě!" Vykřikovala Doragon se žraločí pusou a rukama máchala všude kolem. Reno ji jenom s nevěřícným pohledem na senseie vyhověj a chytil ji a triko. v tom Doragon pokračovala ve výkřicích.:
"Pusťte mě na něj já mu něco udělam!!!" Přes ten hluk jsem šla za senseiem a Doragon zmlkla.
"Em, a vaše jméno?" Zeptala jsem se.
"Ah, zapomněl jsem.. Hatake Kakashi.."
"Aha, tak Hatake-san je to tak?"
"Ano.."
"Dobře, .. ani ne 5 minut a už vás nenávidím, senseii.." mrkla jsem na něj a poslušně se zase vrátila na své místo. On jen na mě valil to svoje tmavé oko a nevěřil...Copak pane Hatake, Rozhodila jsem vám sandál, co? Zvykejte si, asi nejsem jediná, co plánuje odplatu. Pomyslela jsem si a koukla jsem jen kouktek oka na Doragon. Jak vidno, ta už si brousila nehty a vrčela na něj. Reno jen stále sklamaný, že Kakashi-sensei není Senseika...
"Tak já už bych zase šel.." zamručel, když se podíval na Doragon a zmizel v oblaku kouře...
My jsme taky celí zdrcení odešli a práskli za sebou dveřma.

To snad neni pravda, co si sakra myslí? "Já mám jiné věci na práci, zítra v 9, PŘESNĚ! a nesnídejte!" napodobovala jsem jeho hlas a povídala jsem si pro sebe. kolemjdoucí na mě zírali jako na blázna co utekl z japonské psychyatrie, ale já jsem je nevnímala. Cestou jsem si kopala do kamínků a to mi připomnělo, že si musím jít koupit ty nové boty... Zamířila jsem do nejbližší Obuvi a tam jsem se zdržela na 10 minut. Vybrala jsem si typické geninské goty, modré, jen trochu vyšší.
Vykročila jsem z obchodu, na nohách nové boty a staré jsem hodila do prvního koše, který jsem viděla.
Pobrukovala jsem si písničku až domů. Tam jsem se najedla, osprchovala protože bylo strašné horko a šla jsem si číst něco o ninjutsu, protože v tom jsem měla mezery... Večer jsem zalezla do postele, a dumala nad tím, jak bude probíhat zítřejší trénink. To bylo ale dost unavující a tak jsem to vzdala a usnula...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je váš oblíbenec z Akatsuki?

Pein 25% (1)
Konan 25% (1)
Kisame 0% (0)
Itachi 0% (0)
Hidan 25% (1)
Kakuzu 0% (0)
Sasori 0% (0)
Deidara 25% (1)
Tobi/Madara 0% (0)
Oroxicht :D 0% (0)

Komentáře

1 Doragon Doragon | 15. srpna 2011 v 22:29 | Reagovat

DALŠÍÍÍ!! :D
"Reno drž mě... pusťte mě na něj!" :D :D Móc hezkýýý dál dál dál!! :D

2 Izzy , Luna Izzy , Luna | Web | 17. srpna 2011 v 2:49 | Reagovat

[1]: tvl nehoň mě :D

3 Aya Aya | E-mail | Web | 16. října 2011 v 21:47 | Reagovat

ááá tohle byl úžasné =D s tím Kakashim jsem se nasmála =D to bylo skvělé *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama