Info, které byste měli vědět o Luně ZDE × Příběh 'Příští generace' ZDE × Chceš být SB? ZDE × POVINNĚ KAŽDEJ! KLIK :D

OUR RPC FAN CLUB
Picture editter:

Srpen 2011


PUNK se vrací do hry 2

30. srpna 2011 v 23:18 | Luna |  Povídky na pokračování

PUNK - 2. kapitola




Punk se vrací do hry-1

27. srpna 2011 v 0:52 | Luna |  Povídky na pokračování
Vzhledem k vydírání od Doragon (napíše 9. díl PG za to, že já napíšu první díl PUNKU), plním slib a tady je prví díl... Je zřejmě dost hroznej, takže ho asi ani nečtěte a počkejte si na dvojku :D :D


Byla noc. Měsíc v úplňku osvětloval světlý dům s tmavou střechou. Zvláštní, jeden z paprsků světla dopadal skrz okno do pokoje jisté dívky. Dívka přešla k zavazadlu a ještě jednou kontrolovala, zda-li má vše, co je potřeba, zřejmě se někam chystala. A podle objemu kufru bylo znát, že to mělo být na dlouho. Cigareta v dívčiných ústech byla napůl vykouřená, hudba do sluchátek na poloviční volume. To hrobové ticho v pokoji prolamovaly jen zvuky tužky škrábající o papír. Zrzavý teenager psal nějaký dopis, nebo vzkaz, a byl dosti dlouhý.


Kresby

25. srpna 2011 v 15:12 | Luna |  Má tvorba
Sem se zase nudila :D Vím že zrovna teď je na nudu špatná doba (škola se blíží, had utekl), ale tak na kreslení se čas najde vždycky :D

Lunaaaa


Luna with.....? :D

PUNK!

25. srpna 2011 v 12:51 | Luna |  Má tvorba
MINA!!! ^^ Takže se omlouvám, že zdržuju s tou povídkou PUNK (Doragon mě za to mlátí. ^ 3 ^" ) Pořád to chystám a přemejšlím dopředu :D abyste pak nemuseli čekat po prvním díle zase dlouhou dobu :D Takže ještě jendou Gomenne. Ale nakreslila jem pár obrázků, týkající se příběhu ;)

Hlavní obrázek příběhu

Smutná Luna, až se něco stane (bude překvápko :P)

Luna a ...... (Taky překvápko :D )

Díky za přečtení, prohlédnutí a doufám, že neopustíte bez komentů ^^
Luna

Snuky ^^

22. srpna 2011 v 11:48 | Luna |  Má tvorba
Pro Snuky. :)))


:D Tak co, Snuky, líbí? :))

Návrat k RPC

20. srpna 2011 v 11:34 | Luna |  Má tvorba
Ok lidi...Jak už většina SBnek ví, odešel mi komp (Pili jsme s Doragon kolu z láhve z dvoumetrovejch brček a já chtěla udělat bubliny, tak jsem do toho jen JEMNĚ foukla, ono se to zduřilo a byla z toho fontána. :D Sladká obarvená voda s bublinkama se vsákla do oblečení, povlečení, židle a jenom malinko i do mýho miminka notebooku), atak jsem musela nainstalovat gimp do máminýho noťase, abych mohla upravovat OC... No, jenomže nějak mi to nešlo, tak jsem si o tom něco vyhledala na slunečnici aspol. Tam jsem se dozvěděla, že Windows 7 program GIMP2.6 nepodporuje.. Takže super, musela jsem se naučit s jiným programem, Paint tool Sai. Všimla jsem si, že ho používá hodně lidí, co je mám v přátelích na Facebooku. Takže jsem se s tím učila asi 3 hodiny, a pak jsem splodila tyhle obrázky:

Dor,Luna a Reno s Murasaki-san
Tamashi Tokage Info. Vše není vyplněné, protože je to Dorčino RPC a já jsem nestačila zjistit všechny informace. Zařídila jsem jen oblečení.
Luna v Akatsuki

NEJLEPŠÍ! :D Tenhle obrázek jsem dělala včera odpoledne.... Fakt mě dostává :D
Tohle je příprava Psychotický DORAGON :D :D Nejdří jsem si na papír tužkou nakreslila Base, pak jenom vyfotila, přetáhla do kompu, a už to jelo :D :D


Tak to je všechno, zatím... :D ale už se maká na dalších ;)

Příští generace 4. kapitola

16. srpna 2011 v 0:19 | Luna |  Povídky na pokračování
Dalšíí , nějak mě to chytlo :D

Příští generace 3. kapitola

15. srpna 2011 v 22:02 | Luna |  Povídky na pokračování
Po deelší... doobře. dlooouhé době zase další díl PG :))) Hope you like it. ;)

Takhle jsem se dostala do Konohy.. Poznala ty dva střeštěnce, roky plynuly, až do mých 12 let... Nastal den D a já si ho chystala užít. Byl to TEN den.. Měli nám přidělit senseie. Byla jsem dost zvědavá a tak nějak jsem doufala, že to bude Iruka-sensei. Nevím, ale tenhle chlápek mi připadal jako hroznej sympaťák..Byla s ním legrace, když jsme ho měli ještě na akademii... Doragon ho vždycky vyváděla z míry a bylo to groteskní,jak vždycky zapojil všechny mimické svaly a začal nadávat...
Vstala jsem z postele, provedla ranní hygienu oblébkla se a šla se nasnídat. Bydlela jsem sama, tak jsem nebyla nikomu na obtíž. Jenom občas se stavil Iruka-sensei aby mi donesl potraviny a takové ty hovadinky kolem. Když jsem se nasnídala, nasadila jsem si svou modrou čelenku se znakem listu na čelo a vyrazila jsem z domu... Na ulicích už dováděly malé dětičky a dospělí je buďto hlídali, nebo na něčem pracovali...
"Ohayo, Luníku, jakpak jsme se vyspinkali?" ozvalo se za mnou a já se ani nezastavovala ani se neohlédla, jen jsem pozdrav opětovala: "Ohayo, Reno. Já dobře, a vypadá to, že i ty jsi dobře naladěný, he?" tentokrát jsem se už na něj podívala a hodila na něj svůj úsměv.
"Jo, měl jsem zajímavej sen, tak doufám, že se vyplní." šibalsky se usmál a ruce dal do kapes od svých tmavých kraťasů.
"Fakt? a o čem se ti zdálo?" Vyzvídala jsem, a snažila jsem se aby to nevyznělo tak zvědavě.
"No, zdálo se mi, že nám přidělili nějakou mladou senseiku. Byla moooc hezká.. muhehehe. Doufám, že to tak bude."
Sjela mi kapička na hlavě a jenom jsem z něj měla tik v koutku úst..
"AAchjo. to jsi celej ty, Renouši."
"a kdo seš, že mě soudíš?!"
"Tvůj mladší týmový parťáček, přeci, ne?" Zastavila jsem se, otočila se na něj úplně a hodila jsem na něj zářivý úsměv stylu Gai a Rock lee. Reno se zasmál, dal svou dlaň na mou hlavu a začal mi cuchat vlasy. Tohle dělal už od doby,co jsem ho poznala. Měla jsem to ráda, vždycky mi to naznačovalo, že má dobrou náladu.
"I ty jedno štěně zrzavý... No jo, tak jdeme ať nepřijdeme pozdě... A kde je Doragon?"
"Co já vim, znáš jí, všude poslední."
Reno jen přitakal, hodil svým červeným pramenem vlasů, který mu sahal do oka a přidal do kroku.

Rozeznělo se klepání na sakurové dřevo. Bylo to klepání na dveře pátého hokageho. "Dále!" Ozvalo se zpoza dveří a my dva jsme na příkaz vstoupili...
"Aaah, to jste vy tř.....Kde je ta třetí?" Otázala se pátá a ukázala prstem mezi nás dva. Tam normálně stávala Doragon. výdycky byla ve prostřed..
"Ona se co nevidět určitě ukáže, třeba zaspala" bránila jsem ji.
"Dobře. Váš sensei tu ještě není, takže to ani tak nevadí."
"hai" odpověděli jsme oba stejně když v tom se ozvaly kroky na chodbě.
"gome, gome, přišla jsem o něc-.. o-oou.." Doragon se zarazila, když viděla Tsunadin vražedný výraz ve tváři.
"kde's byla?"... zeptala se velice vážným hlasem
"normálka. zaspala." mávla nad tím Doragon rukou a automaticky se postavila mezi mě a Rena.
"Ježiši ona přijde pozdě a ještě držkuje.." řekl potichu Reno, ale hned nato mu dala Doragon loktem do břicha a Reno zaskučel bolestí.
"Teda mrně, na to že seš mladší než já, máš docela páru..." ušklíbl se.
"Tak tobě to asi nestačilo co?" zvýšila hlas a už si leštila druhou rukou loket
Pane bože už s tím zase začínají... pomyslela jsem si a povzdechla jsem si.
"Máš jediné štěstí, že tu váš sensei ještě není, jinak bych se opravdu zlobila, Doragon."
"Ale ještě tu není.."
"dobrej postřeh škvrně." Zavtipkoval si Reno znovu, jako by nevěděl, co ho čeká-ano, dostal další ránu, ale tentokrát pohlavek a to docela silný.
"hai, haai už mě nech, už ... už dobrý." křičel Reno na celou budovu a já se divila, jak to s nima můžu snášet.
"A jestli se můžu zeptat, Hokage-sama, kdo bude náš sensei?" byl napnutý jako kšandy a ještě stále si mnul poraněné místo od pohlavku.
"To se dozvíš brzy sám." Odpověděla chladně se založenýma rukama a houpala se na židli.
"Pst," šťouchla jsem Rena nenápadně, "Senseika to asi nebude, to by přišla včas, podívej se na hodiny." a kývla jsem za sebe, kde videli veliké kulaté hodiny. Reno si jen poskuhral a svěsil zklamaně hlavu. "Bože PROČ nikdy není nic v můj prospěch?.. ach ach...."
Stáli jsme tam asi ještě hodinu a už nás to tam nebavilo. Doragon si s Renem poměřovali kunaie, kdo ho má víc naleštěný, a já si zkoumala boty. Všimla jsem si až teď, že už mi jsou vcelku malé a palce mi přečuhují před podrážku. Hned jak tohleto skončí, půjdu si koupit nové....Pomyslela jsem si a uslyšela jsem kroky u okna budovy Hokage.
"Ohayo, pardon, že jdu pozdě, měl jsem..... trable."
"ty máš trable pořád, Kakashi." zvýšila na něj Tsunade hlas a hned poté se nám tajná osoba zjevila. Byl to nějaký chlap - smůla,Reno, možná to vyjde jindy. Měl stříbřité vlasy podobně jako Doragon, jen on měl o odstín nebo o dva tmavší. přes obličej měl jakýsi šátek. Vlastně jsem z jeho obličeje vyčetla je jeho oko, protože to druhé zakrýval svou páskou.
Sakra ten chlápek je mi povědomej, ale nemůžu si za boha vzpomenout, kde jsem ho viděla. Zkoumala jsem ho od hlavy až k patě ale nemohla jsem si prostě vybavit kde jsem ho viděla poprvé. No jak vidno, každej si o něm udělal obrázek. Doragon na něj koukala poněkud znechuceně. jedno obočí měla nadzdvižené, oči přivřené a bradu svírala mezi palcem a ukazováčkem její pravé ruky. Reno trochu smutný až skleslý, že to není senseika, ale sensei, a ještě ktomu se mu nezamlouval. No, musím přiznat, že ty vlas yjsou trochu.... retro... ale jinak vypadá vpohodě, tak trochu flegmatik... dobře, trochu víc flegmmouš..
"Pane bože.." "Jo, já vim.." přitakala Tsunade. "tyhlety zjevy? Jediný kdo vypadá aspoň na procento obstojně je ta zrzavá zelenoočka támhle vlevo."
Moment, jak že mě to nazval? Zrzavá jednoočka?! No tak to je! taky ti dám přezdívku, až tě víc poznam a nemusíš se bát, příteli můj, bude to LEGENDÁRNÍ přezdívka....Muheheheeeeee....
"Kakashi, jsou to zbylí studenti, nemůžeš si vybrat."
"Nechovejte se k nám jako k věci, sakra! Je to tu jako v nějaký samoobsluze!" Vykřikla Doragon a nešetřila uraženými a znechucenými výrazy, které házela jak na našeho senseie, tak na Hokage. Nikdo si jí nevšímal, jenom já a Reno jsme s ní v duchu souhlasili.
"No já mám trochu na spěch, jen jsem vám přišel říct, že trénink je zítra od 9ti hodin ráno. Buďte tam PŘESNĚ. Jo, a nesnídejte."
COOOŽEEEEEEEEEEE??!! Ten týpek si z nás snad dělá legraci!!!
"Cože to neni možný Reno chyť mě!" Vykřikovala Doragon se žraločí pusou a rukama máchala všude kolem. Reno ji jenom s nevěřícným pohledem na senseie vyhověj a chytil ji a triko. v tom Doragon pokračovala ve výkřicích.:
"Pusťte mě na něj já mu něco udělam!!!" Přes ten hluk jsem šla za senseiem a Doragon zmlkla.
"Em, a vaše jméno?" Zeptala jsem se.
"Ah, zapomněl jsem.. Hatake Kakashi.."
"Aha, tak Hatake-san je to tak?"
"Ano.."
"Dobře, .. ani ne 5 minut a už vás nenávidím, senseii.." mrkla jsem na něj a poslušně se zase vrátila na své místo. On jen na mě valil to svoje tmavé oko a nevěřil...Copak pane Hatake, Rozhodila jsem vám sandál, co? Zvykejte si, asi nejsem jediná, co plánuje odplatu. Pomyslela jsem si a koukla jsem jen kouktek oka na Doragon. Jak vidno, ta už si brousila nehty a vrčela na něj. Reno jen stále sklamaný, že Kakashi-sensei není Senseika...
"Tak já už bych zase šel.." zamručel, když se podíval na Doragon a zmizel v oblaku kouře...
My jsme taky celí zdrcení odešli a práskli za sebou dveřma.

To snad neni pravda, co si sakra myslí? "Já mám jiné věci na práci, zítra v 9, PŘESNĚ! a nesnídejte!" napodobovala jsem jeho hlas a povídala jsem si pro sebe. kolemjdoucí na mě zírali jako na blázna co utekl z japonské psychyatrie, ale já jsem je nevnímala. Cestou jsem si kopala do kamínků a to mi připomnělo, že si musím jít koupit ty nové boty... Zamířila jsem do nejbližší Obuvi a tam jsem se zdržela na 10 minut. Vybrala jsem si typické geninské goty, modré, jen trochu vyšší.
Vykročila jsem z obchodu, na nohách nové boty a staré jsem hodila do prvního koše, který jsem viděla.
Pobrukovala jsem si písničku až domů. Tam jsem se najedla, osprchovala protože bylo strašné horko a šla jsem si číst něco o ninjutsu, protože v tom jsem měla mezery... Večer jsem zalezla do postele, a dumala nad tím, jak bude probíhat zítřejší trénink. To bylo ale dost unavující a tak jsem to vzdala a usnula...

Moje kresby

15. srpna 2011 v 14:37 | Luna |  Má tvorba
Taaaak... :) tady jsou ty slibované obrázky... (Já vím, říkala jsem ráno, ale já ráno nevstávám. :D já vstávám rovnou na oběd, a ještě než se rozkoukám... chápete ne?).


Je jich málo, já vim... jo a večer sem hodim ještě Jiraiyu v baletní sukýnce ;)

Sen (ála hrabavá chvilka)

14. srpna 2011 v 22:48 | Luna |  Oznámení
Konbanwa, lidi!! he.. už fakt nevim, co bych dělala.. před 30 minutama mě chytnul Amok, že budu kreslit. No tak jsem nakreslila Kakashiho, Iruku, Asumu (Asuse :D) a Kurenai (Kurena :D)... No, jenomže jaksi mi zapadla čtečka za postel a tam já hrabat nebudu, protože bych se ztratila ve světě BORDELU.. :D (kdo nechápe, mam tam bordel jako v tanku :D) no, takže zejtra ráno bych to sem šoupla... A ještě sem vám chtěla říct... já prostě nevim.. něco mě nutí to sem napsat... Zdál se mi takovej strašně divnej sen! Nebudete tomu věřit!....

Layout-Design

14. srpna 2011 v 17:18 | Luna |  Má tvorba
Tak, jsem se rozhodla, že budu dělat i Laye pro ostatní. Vím, že ani ty moje nejsou nic moc, ale tak aspoň pro začátečníky, bych mohla udělat.. :))

poznámka: Layout klidně i nastavím, bylo by to tak lepší..

Takže.. jestli chceš Design ode mě, vyplň tohle


1) Tvá přezdívka?
2) URL tvého blogu
3) Co chceš na blog?
4) Jaká barva by měla být?
5) Chceš i klikačku?
6) Tvůj e-mail

Jestli chceš nastavit lay ode mě, tak mi do e-mailu pošli tvé přihlašovací údaje na blog.. Nemusíš se bát, že ti blog ukradu nebo ti změním heslo... Já tohleto nedělám ;) (Může potvrdit Sakura, že nekecam :D blog jsem jí dělala i nastavila)

Můj e-mail:

Ps. Přihlášky vyplňujte do komentářů. ;)

Hlas Lidu

14. srpna 2011 v 15:42 | Luna |  Oznámení
Já fakt nevím... Lidi, udělala jsem dva návrhy na Layout... Ale nevím, který z nich je lepší... Proto prosím, abyste hlasovali. Ten, který bude mít více hlasů, nastavím do Záhlaví.. :) děkuji.

č.1

VS.

č. 2

Hlasujte dole v anketě, please ;)

Inoue Kazuhiko - I Believe in you

14. srpna 2011 v 0:43 | Inoue Kazuhiko
Ježiši tak tahle je ještě lepší!!!!!! <3 Bože už ta kytara a začátku a pak ta jeho roztomilá angličtinaaa!!! JEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!! Sem v tom až po uši! POMOC!!!! (nepomáhejte, jsem v tom ráda až po uši <3_<3)


Inoue Kazuhiko - Ai no mizuumi

14. srpna 2011 v 0:14 | Inoue Kazuhiko
Pááánííí!!!! nejlepší písnička od něj.. já se do ní prostě zamilovala.. ikdyž jsem Punk-Rock-metal, tak tohle je prostě něco nádhernýho! i slova jsou kráásný!! já ho prostě žeru! <3 ****.*** Kawaii!!


New SB- Nari

13. srpna 2011 v 0:21 | Luna |  SBnka
Tak, trochu opožděněěě... :) fakt Sorry, Nari :D :D
Tady její bloček




Junjou Romantica Fight

12. srpna 2011 v 16:58 | Luna
Nějak jsem se vám, lidi, zakoukala do anime Junjou romantica.... už jenom čekám na další překlad... Takže tady můžete hlasovat pro nejlepší pár ze tří..


Misaki a Usagi

VS.

New SB

12. srpna 2011 v 16:34 | Luna |  SBnka
Sakura a Katt-chan - nový SB ^^



Misakiho rap

12. srpna 2011 v 15:53 | Luna |  Videa
Tak toto, dámy a pánove (spíše dámy :P) je doost luxus :D


Misaki je hustej :D i Hlas bych na něj typovala takovejhle :D

Nana Vs. Nana

12. srpna 2011 v 15:20 | Luna
Nana Osaki Vs. Nana Komatsu... Hlasujte v anketě ;)



VS